Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@jablkabanany: No i bardzo fajnie, Woody i Donald super, mam nadzieję, że do Aldena jakoś się przekonam podczas trailerów albo na samym seansie.
Chyba trochę zbyt skrajnie podchodzisz do tego, ja wolę być umiarkowanym optymistą, po udanych dwóch filmach czekamy na trzeci i myślę, że tutaj już Disney/LucasFilm będzie próbował czegoś nowego, więc i Han ma szansę aby wkroczyć na już przetarty szlak, bo póki co to w dużej mierze opieraliśmy
@Felipe W sumie to zgadzam się z Tobą. Donald jako Lando to jest 10/10, a co do Aldena, po Ave Cezar, kiedy zobaczyłem go po raz pierwszy uznałem, że w sumie jest spoko, jedynie problem jest z głosem (jak dla mnie trochę za wysoki, ale dla dobrego aktora to raczej nie problem). Co do Woody'ego moje obawy są tylko co do tego, że film może położyć duża ilość znanych i rozpoznawalnych nazwisk
@jablkabanany: No tak jest zawsze, ale póki co Disney/LucasFilm dobrze dobiera twórców i myślę, że ten trend się nie zmieni, dodatkowo nie szczędzi kasy, ale zatrudnia naprawdę wartościowych aktorów, ten znienawidzony przez większość Adam Driver spisał się świetnie, Felicity Jones także, do Whittakera można mieć małe zastrzeżenia, ale to wina raczej scenariusza (chociaż za samym aktorem nigdy nie przepadałem) no i trochę zmarnowali Madsa, ale to też chyba tylko dlatego, że