Gorące dyskusje ostatnie 12h

Witam serdecznie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Jako że pierwszy raz od 7 lat, zdobyłem bordo.

pokaż spoiler 13K miejsc w rankingu w dół, w tydzień xD Chyba się znowu coś zepsuło na wypoku.

Tak więc, moje pierwsze #rozdajo #zadarmo (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Do wygrania jest zegarek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nie byle jaki...

Watch2Pay Zegarek do płatności zbliżeniowej (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Zegarek zamówiłem przez stronę iPKO, lecz powinien działać z każdym bankiem obsługującym technologię MasterCard. Czyli w PL, każdy.

Zegarek nie wyróżnia się niczym od innych zegarków. Jedynie z boku mamy zaślepkę i tam wkładamy, wydaną przez bank kartę SIM.

Tutaj krótki test zegarka. Gadzetomania

Zegarek nie jest jakiś super drogi. Na stronie producenta jakieś +-100zł.

Gdyby ktoś miał jakieś pytania odnośnie zegarka, tutaj odpowiedziałem na kilka.

Na plusowanie macie oczywiście 24h ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zielonki, które mają konto od 25.03, odpadają.

pokaż spoiler Ostatnio u mnie wszystko się może zdarzyć. Więc gdybym się nie odezwał jutro rano, bez lamentów proszę. Odezwę się na pewno.

Zalety zegarka łatwo odkryć podczas płacenia – stare przysłowie, które głosi, że czas to pieniądz, nabiera wówczas zupełnie współczesnego znaczenia. Zamiast wyciągać portfel czy komórkę, wystarczy po prostu wyprostować rękę.

To sposób najbardziej intuicyjny i chyba najprostszy z dotychczas wymyślonych. Bardzo łatwo przyzwyczaić się do takiego rozwiązania - po kilku dniach płacenia za drobne zakupy za pomocą zegarka konieczność sięgania po gotówkę czy kartę zaczyna wydawać się uciążliwą szykaną.

Oczywiście, więcej zdjęć w komentarzu.

#cebuladeals
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (18)

• odpowiedzi (3)

#heheszki z rana jak śmietana (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

odpowiedzi (9)