Wpis z mikrobloga

@llllllll: z tego co pamiętam nie o to chodziło a dali się przyłapać na spieniężaniu wizerunku przez energy drinki, czego w raporcie nie uwzględnili bo nie mieli rzekomo kontroli nad marką, reklamowali te energy drinki ich politycy chociaż nie mogli (jak widać można, wystarczy kłamać) no i ogólny burdel xD Ten raport tylko zmasakrował ich wizerunek, oni nie są poważni.
z tego co pamiętam nie o to chodziło a dali się przyłapać na spieniężaniu wizerunku przez energy drinki, czego w raporcie nie uwzględnili bo nie mieli rzekomo kontroli nad marką, reklamowali te energy drinki ich politycy chociaż nie mogli (jak widać można, wystarczy kłamać)


@jawor44: jak widać nie złamali prawa, no chyba że jesteś mądrzejszy od Sądu Najwyższego

Ten raport tylko zmasakrował ich wizerunek, oni nie są poważni


@jawor44: ja
@llllllll: a Korwin to lepszy bo przez całą karierę sabotuje działania swoich wyborców, skutecznie się nie dopuszczając do władzy, kompromitując prawicę, czasem dobierając tylko niekompetentne osoby na ważne stanowiska. Każdy kto się na nim poznał to oczywiście zdrajca albo lewak.
Skąd twierdzenie, że Petru uważam za poważnego człowieka?
Ale pojechałeś, kolego. Z tą kochanką to już w ogóle, zważając na życie prywatne JKM. XD #bekazprawakow
a Korwin to lepszy bo przez całą karierę sabotuje działania swoich wyborców, skutecznie się nie dopuszczając do władzy, kompromitując prawicę, czasem dobierając tylko niekompetentne osoby na ważne stanowiska.


@jawor44: no tak było, nie zmyślam

Skąd twierdzenie, że Petru uważam za poważnego człowieka?


@jawor44: a skąd mam wiedzieć kogo uważasz za poważnego? Opisałem ci kilka opcji, żeby cię zadowolić.
Pozdrawiam, życzę miłego wieczoru