Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #gif #heheszki #usa
  To prawda że syn Trumpa ma autyzm?

  GIF

  odpowiedzi (56)

 • avatar

  Ale perełkę znalazłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #thebestofmirko #moderacjacontent

  odpowiedzi (4)

 • avatar

  ZABIJANIE ZDROWYCH ŚWIŃ

  Zobaczcie w jaki sposób rozwiązuje się problemy związane z roznoszeniem się afrykańskiego pomoru świń u dzików. Nie, nie zabija się dzików które hasają sobie wszędzie, najłatwiej wybić prądem zdrowe maciory, zdrowe prosiaczki, zdrowe tuczniki - które znajdują się w zagrodach, w ogrodzonych gospodarstwach spełniających zasady bioasekuracji. Jeżeli ktoś jeszcze raz będzie opierdalał myśliwych za wybijanie dzików to osobiście przyjadę i wsadzę tej osobie parasol na otwarcie #pdk i pokażę jeszcze raz ten film. No, obrońcy zwierząt od siedmiu boleści, chodźcie z wpisu @dorotka-wu i tutaj wojujcie. Psia wasza mać.

  Przeczytajcie opis i odpowiedzi rolnika na pytania - tam się dowiecie szczegółów. Odszkodowanie to 5 zł za kilo, czyli za prosiaki (warte wiele więcej) dostaje się ochłapy. Pasza, sprzęty, budynki, prąd... Ktoś powie: ubezpieczenie xD Nie, na to nie ma.

  #rolnictwo #zwierzeta #weterynaria #polska #myslistwo #zwierzaczki #oswiadczenie
  #trzodachlewnaboners - nie ma tu nic słodkiego, patrzcie jak umiera 125 sztuk zdrowych świń które nie pójdą na pożywienie lecz na utylizację.
  pokaż całość

  odpowiedzi (48)