Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  OP DELIVERED!! Nawiązując do tego wpisu http://www.wykop.pl/wpis/22865857/mirki-co-sie-odjebalo-wyobrazcie-sobie-ze-jest-rok/ piszę jak się sprawa ma po wizycie na komendzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Na wstępie dziękuję za dużo plusów, zawsze chciałem ich dostać dużo, tak np. z 8. Ponad 3700 też jest całkiem spoko. Tak jak obiecałem zawołam wszystkich plusujących. Nie wiem co z tego wyjdzie, bo nigdy nie wołałem więcej osób niż 3. Lista chyba będzie długa (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  Dzisiaj o godz. 9 rano pojawiłem się na komendzie w celu odebrania skradzione telefonu. Miła pani policjantka wyciągnęła spod biurka kopertę w której był mój samsung. Powiedziała, że bardzo jej przykro, ale jest w bardzo złym stanie. Po krótkich oględzinach stwierdziłem, że spodziewałem się gorszej masakry. Oczywiście nie wygląda tak jak go zapamiętałem, ale nawet działa :D. Wcześniej napisałem, że telefon się znalazł u niego w domu po interwencji i pewnie leżał w szufladzie. Policjantka powiedziała, że patus miał go w kieszeni w momencie interwencji dotyczącej ganiania własnej matki z nożem po podwórku xD. Telefon był przez jakiś czas przez niego używany.

  Wypytali go jak wszedł w jego posiadanie. Powiedział, że dała mu go jakaś stara sąsiadka za pomoc w przerzucenia węgla. Niestety sąsiadka nie żyje, więc policja nie ma jak jej zapytać czy to prawda xD. Tym sposobem nie można ustalić jak było, nie ma dowodów, że to on go ukradł. Patologia widać wie co ma mówić, żeby się wykpić.
  Niestety wyjęli kartę pamięci i oddali ją gościowi, bo nie byli w stanie określić czy też jest kradziona czy nie... Tak więc dla tych którzy czekali na ciekawe fotki mam złą wiadomość.
  Szybki protokół przekazania i moja własność wróciła w moje ręce.

  Przechodzimy do oględzin:
  http://i.imgur.com/vcBfSfc.jpg
  http://i.imgur.com/bezojQh.jpg

  Oczywiście ekran rozbity, cały poobijany, tylna klapka w stanie agonalnym. Aleee nie jest tak źle, myślałem, że będzie rozbity w drobiazgi.

  Otwieramy tylną klapkę:
  http://i.imgur.com/whND6Ah.jpg
  Nie mam pojęcia co to jest, wygląda jakby coś było klejone, ale wolałem tego nie dotykać ( ͡º ͜ʖ͡º). Bateria jest oryginalna. Jest włączony od kilku godzin i trzyma. Nie wiem jakim cudem. Prawdopodobnie nie był używany przez długi czas.

  Włączam telefon. Od razu rzuca mi się w oczy logo semaphore i za chwile cyanogen. Już wiem, że ktoś przy nim ostro majstrował, ja zapamiętałem Android 1,6. Tapeta w stylu sebixoromantiko, typowo, ale szczerze to spodziewałem się, że będzie jakaś goła baba :D. Kilka giery typu jednoręki bandyta - jakżeby inaczej.
  http://i.imgur.com/MPBuvEI.jpg

  Tutaj zdjęcie informacji o systemie
  http://i.imgur.com/LRaXr96.jpg
  http://i.imgur.com/QTzK99K.jpg

  Wybierane numery i typowe dla danego środowiska ksywki typu: grucha, gutek itp xD. Prawilnie żadnych nazwisk.
  http://i.imgur.com/EhgGsvH.jpg

  Działa wszystko, nawet aparat. Jak już pisałem niestety nie ma karty pamięci, galeria jest pusta, smsy tylko od operatora, że jakiś numer jest dostępny oraz trochę kontaktów w książce telefonicznej. Nie wiem czy idzie odzyskać jakieś inne dane z tego telefonu. Jakieś pomysły? Dla zainteresowanych zakładam tag #sebixowysamsung. Możliwe, że tag umrze od razu, bo temat chyba wyczerpany, ale będzie w razie czego, żebym nie wołał znowu prawie 4000 ludzi.
  #patologiazmiasta #patologia #policja #kradziez #samsung
  pokaż całość

  odpowiedzi (275)

 • avatar

  Otwieram galerię ulubionych czarnych charakterów serialowych.
  Sam mam w głowie teraz przynajmniej pięciu ale oni na pewno się pojawią, więc ze swojej strony wrzucam fenomenalnego Lorne Malvo z z 1. sezonu #fargo.
  #seriale #czarnycharakter #heheszki

  odpowiedzi (66)

 • odpowiedzi (24)