Wpis z mikrobloga

@Nieprzyjemny_Pan_Spock Ja sprzedałem IP 5s i kupiłem xiaomi mi4s 3/32 i jestem bardzo bardzo zadowolony. Jak masz jakieś konkretne pytania to wal. :) Większy ekran, lepsza bateria, lepszy dostęp do plików , można zmieniać lanchery, motywy, czcionki, dużo dostępnych modyfikacji
@Atariauke: @PLAN_B: @paprykarzszczecinski1: wykurzyły mnie ceny kabla (nawet zamienników) sięgające 100 zł. Do tego na moim 6 po aktualizacji systemu czasami mam zawiechy, czarne ekrany itd. Do tej pory właśnie po to chciałem korzystać z iPhone, bo był bezawaryjny, a skoro nagle jakieś potknięcia zalicza, to wole wydać mniej. Ja myśle aktualnie nad przejściem na Huawei p9 lub Xiaomi któryś.
@Nieprzyjemny_Pan_Spock: podobno zależy od ciebie co preferujesz ale w tym przypadku nie ma czegoś takiego. Iphone to iphone, nie znajdziesz lepszego telefonu. Przesiadłem się z androida, byłem troche pesymistycznie nastawiony bo zamknięty soft ale teraz mi go nawet nie brakuje. Wszystko działa jak należy, aparat robi mega realistyczne zdjęcia a ekran to dopełnia, do tego zajebisty design i oczywiście szpan. Nie znam osoby która na widok 6s lub 7 nie dostanie
@Nieprzyjemny_Pan_Spock: takie ceny to za kable oryginalne, możesz przecież kupić taki za 20. Tez mam ip6 i żadnych zwiech nie uświadczam


Sam miałem taki kabel i po pewnym czasie iPhone zaczął się dziwnie zachowywać podczas ładowania. Winą był kabel
@Nieprzyjemny_Pan_Spock: ja z iphona 6 probuje sie przestawic na sluzbowy huwaei p8 lite i nie potrafie, noszę dwa. Iphonenowi mogę zaufać, wszystko działa. Na androidzie funkcji w opór aż cięzko sie dokopać do większośći. I bateria wielka ale schodzi tak samo szybko i aparat gorszy