Wpis z mikrobloga

Wczoraj było o najgorszego, to dzisiaj na odwrót. Też się wszyscy nie zmieścili. Jednocześnie muszę wszystkich przeprosić, że w ankiecie na najgorszego ministra nie było Mariusza "TOWSZYSTKOWINALEWACTWA" Płaszczaka. Zapomniało mi się, a szkoda, bo to chyba byłby jeden z moich osobistych faworytów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Najgorszymi ministrami według was okazali się ex aequo Antoni Macierewicz i Witold Waszczykowski. Trzecie miejsce zajął Mateusz Morawiecki, co osobiście interpretowałbym dużą obecnością opcji wolnorynkowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) na Wypoku. W związku z tymi wynikami tych dwóch pierwszych zabrakło dzisiaj - na ich miejsce wrzuciłem potencjalnych "najlepszych", przynajmniej według mojego odczucia.

Zachęcam @daj_pan_spokoj i @BarekMelka do użycia tych waszych mikrolist, tak jak wczoraj.

I przestańcie płakać, że tylko jedna opcja dostępna, life is hard, nauczcie się wybierać xD

#neuropa #4konserwy #pytanie #ankieta #polityka #cbom

Najlepszy minister w rządzie Beaty Szydło to...

  • Ziobro Zbigniew (Sprawiedliwości) 7.6% (21)
  • Morawiecki Mateusz (Rozwój i finanse) 5.8% (16)
  • Streżyńska Anna (Cyfryzacja) 56.0% (155)
  • Zalewska Anna (Edukacja narodowa) 1.4% (4)
  • Gliński Piotr (Kultura) 7.6% (21)
  • Radziwiłł Konstanty (Zdrowie) 2.5% (7)
  • Rafalska Elżbieta (Rdzina, praca i pol. społeczna) 1.4% (4)
  • Szyszko Jan (Środowisko) 1.1% (3)
  • Błaszczak Mariusz (Sprawy Wewnętrzne i Adm.) 2.5% (7)
  • Gowin Jarosław (Nauka i Szkolnictwo Wyższe) 14.1% (39)

Oddanych głosów: 277

  • 26
@CrtZ: Waszczykowski pewnie pojawił się w związku z terminem przeprowadzenia ankiety. Gdyby był oceniony na chłodno to pewnie byłoby kilka ocen mniej.
@worldmaster: Przypomnij sobie, co odwalił mówiąc o smogu. A,i ważniejsze, co zrobił z opieką przedporodową kobiet w ciąży i in vitor. Obciął te kwestię, stąd kasa, dzięki której pielęgniarki aż tak głośno nie krzyczą.
No i lekarze -rezydenci, nowe obowiązki, ta sama kasa.
A i przy lekach ciągle ostro grzebie, nie zawsze ok. Tak więc wg. mnie 2,5/5