Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od 6 miesięcy prowadziłam transmisje na showup. Na początku starałam się nie pokazywać twarzy, nie miałam praktycznie z tego żadnych zysków no chyba że przysłowiowe grosze na lizaki. Później zdecydowałam się na coś odważniejszego. Po dwóch miesiącach robiłam już pokazy z odsłoniętą twarzą, piersiami oraz bywało tak że pokazywałam też miejsca intymne. Na co dzień pracowałam w firmie, marketing i sprzedaż. Wszystko było dobrze do czasu, tydzień temu szef wezwał mnie do siebie pokazując zdjęcie z transmisji live na tym portalu, akurat wtedy pokazywałam wszystko. Tłumaczył się że dostał to przez email od jakiegoś klienta. Powiedziałam mu że to co robię po godzinach to jest moja prywatna sprawa i żeby się tym tak nie interesował. Dwa dni temu dostałam wypowiedzenie z pracy. Przykre troche bo pracowałam naprawdę ciężko od początku istnienia firmy za małe pieniądze a wywalił mnie z tego powodu. Czy może on ingerować w moje prywatne życie po godzinach?

#gorzkiezale #showup #anonimowemirkowyznania #feels #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 69
@AnonimoweMirkoWyznania: to tak jak ze szkołą. reprezentujesz firmę również po pracy, a jako marketingowiec jesteś niemal twarzą firmy, odzwierciedleniem panujących tam zasad. czy jakoś tak. ja raz sobie pozwoliłem na wulgaryzm wobec natrętnej pani na ulicy idąc na przerwie po hamburgera, to dostałem opiernicz od szefa, że szkodzę wizerunkowi firmy i będzie opinia o zatrudnianiu chamów i prostaków.

A co do SU, to słaby pomysł, a jeśli już musiałaś to sprawa
Jak dla mnie trochę nie smaczna sytuacja bo pracując w takim dziale jest się wizytówką firmy. Mogłaś chociaż zakryć twarz...
nie jest to powód do zwolnienia bo wszystko zależy od szefa ale to taka nie komfortowa sytuacja....
Powodzenia!
ciężko od początku istnienia firmy za małe pieniądze a wywalił mnie z tego powodu.


@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli umowa o prace, to co miałaś na wypowiedzeniu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
a biorąc pod uwagę charakter twojej pracy, domyślam się co. wracając do pytania- szef nie może ingerować w twoje prywatne życie, ale może interweniować, jeśli twoje prywatne życie wpływa na negatywne postrzeganie firmy w jakiej pracujesz przez klientów (