Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie do #rozowepaski . Chcę w bardzo bliskiej przyszłości sie oświadczyć. I tu pytanie do samic. Czy lepiej klasycznie pierścionek ze złota z diamentem czy mieszong? Ja myślałem o klasycznym złocie ze szmaragdem lub rubinem i do tego jakieś diamenty. Czy takie coś przejdzie? Czy to mile widziane? I czy modne? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: eeee.. chcesz się oświadczać kobiecie, której gustu nie wyczułeś? Najpierw zastanów się nad kolorem jaki ona preferuje, bo ja zawsze byłam na nie z żółtym złotem, więc dostałam białe i cieszę się z tego, chociaż zegarek np mam w kolorze żółtego xD [tyle że na innej ręce noszę]. Potem zastanów się czy preferuje bardziej delikatną czy coś bogatszego i w sumie tyle, bo prawda jest taka, że po czasie to
@AnonimoweMirkoWyznania: nie bardzo jestem różowympaskiem ale się wypowiem. Kolor złota to już musisz wiedzieć i nikt tutaj nie zdecyduje za ciebie. Jeśli nosi wszystko srebrne (kolczyki, wisiorki pierścionki) to raczej białe złoto, jeśli wiesz ze lubi klasyczne złoto to wtedy bierz żółte. @Zheta dobrze radzi, nie bierz nic mocno wystającego bo będzie haczyć o wszystko i skończy się tym że nie bedzie chciał go nosić.
Moje zdanie co do kolorowych kamieni
Liszaj: 1. Nie wydawaj za dużo, bo laski się stresują zwykle, jak wykminią, że noszą na palcu grube tysiaki.
2. Dowiedz się, czy w ogóle lubi złoto. Bo jak nie, to nie ma co jej uszczęśliwiać. Dużo osób żółtego złota nie lubi. To taka generalna uwaga. Wtedy lepiej postawić na białe złoto.
3. Diament, inny kamień (byle nie cyrkonia ;) ) jest ok, tylko wybierz taki pierścionek, żeby był praktyczny w