Wpis z mikrobloga

No witam,

W nawiązaniu do mojego poprzednigo wpisu - kości zostały rzucone. Zakupiłem już sprzęt do nagrywania, tylko nie ogarnąłem, że brakuje mi mixera audio z wyjściem XLR ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Z tej okazji założyłem nawet snapchata (spetzu). Mam nadzieję, że do usłyszenia w niedalekiej przyszłości.

#programowanie #programista15k #programujzwykopem #naukaprogramowania #informatyka #dotnet #dotnetnews #csharp #spetz
Pobierz spetz - No witam,

W nawiązaniu do mojego poprzednigo wpisu - kości zostały rzucone...
źródło: comment_WU2TUUYignW5Zf7bQAKAXZPi6ryl7Zpy.jpg
  • 17
@spetz: wedlug mnie wyrzucenie pieniedzy, Behringer strasznie szumi i watpie aby mial poprawne zasilanie do tego mikrofonu.
Kiedys kupilem mniejszego Xenyxa, bo byl mi potrzebny mikser i interfejs audio do malego projektu. Nawet mi sie nie chcialo isc na poczte odsylac, tylko wyladowal w smietniku.
@ozzie: poczytałem trochę komentarzy (m.in. reddit), opinie są pozytywne (w sensie działa :D) ale jeszcze się rozejrzę dokładnie w temacie. Dzięki za uwagę.
@spetz: sprawdz w sklepie. Moj tez mial dobre opinie, ale tez kilka negatywnych wlasnie jesli chodzi o szumy i nieadekwatne zasilanie. Moze osobom wystawiajacym opinie pozytywne to odpowiada...