Wpis z mikrobloga

#ocieplaniewizerunkuandrzejadudy

1. polak
2. katolik
3. przystojny, ma powodzenie, żonaty z tą samą kobietą od ponad 20 lat, wyznają te same wartości i wspierają nawzajem
4. doktor nauk prawnych
5. prezydentura w najtrudniejszych czasach od 79 r. liczba wpadek = 0
6. angielski: BBC fluent
7. stonowany ale stanowczy, wie kiedy przycisnąć a kiedy odpuścić, kiedy rzucić bon motem
8. greka łacina w piśmie
9. córka kończy studia na renomowanym uniwersytecie
10. chwilowa młodzieńcza fascynacja trockizmem i marksizmem

11. epizod z marichuaną na studiach
12. wyraża się nienaganną polszczyzną
13. brak kompleksów wobec światowych przywódców
14. strateg, widzi upadek unii, dostrzega zbliżającą się chińską dominację, wchodzi w partenrskie sojusze z nowym supermocarstwem
15. prezydent wszystkich polaków, szuka dialogu
16. dystans do siebie, ma na swoim koncie wiele kanonicznych #cenzoduda
17. nie kompromituje polski na arenie międzynarodowej
18. nałogi: 50 gram zmrożonej żytniej po intensywnej partii squasha
19. prowadzi korespondencje listowną z największymi umysłami naszych czasów m. in. Houllebecq do niedawna Eco
20. wprowadził zarzutkę do mowy potocznej #polityka
skinrunner - #ocieplaniewizerunkuandrzejadudy

1. polak
2. katolik
3. przystojny,...

źródło: comment_dl2zaTZFLL77lqoSYM9IaHQzqdshk8CR.jpg

Pobierz
  • 31
katolik


@skinrunner: plus czy minus?

prezydentura w najtrudniejszych czasach od 79 r. liczba wpadek = 0


xDDD najtrudniejsze czasy bo? Ponoć tylko debile maja halucynacje, ze są jakieś zamachy stanu? Co jest trudne, opozycja ośmieszająca sie sama? Liczba wpadek 0 XDDDD

wie kiedy przycisnąć a kiedy odpuścić

jak prezes mówi "zrobić" to odpuszcza, w innych przypadkach przycisnąć xD Czyli nigdy xD

chwilowa młodzieńcza fascynacja trockizmem i marksizmem

epizod z marichuaną na
@kasza_w_spreju: @biju: @Naxster: sory panowie ale tylko tyle macie do powiedzenia. przeciwko moim 20 (mogłabym dać kolejne 20). poza tym dla mnie to wątpliwy zarzut, prędzej wydaje mi się że ich wizje są spójne. a nawet jeżeli - dla mnie to żadna ujma , kaczyński jest obecnie jedną z niewielu osób w polsce które mi imponują... w opozycji tylko pozostawię całą masę ludzi gotową #!$%@?ć się za średnią krajową
@skinrunner Wspólna wizja wprowadzenia dyktatury w Polsce ;-) faktycznie można się zachwycać wizją kaczora. A Twój argument że wizję są wspólne przypomina mi argumenty kaczora że wszystko robią zgodnie z prawem, z konstytucją a nawet jak nie jest zgodne to zmienia i będzie zgodne. Można to porównać do tego że będę ci wmawial że słońce jest zielone i jak ktoś mówi inaczej to jest blee