Wpis z mikrobloga

@lewa_reka_sorosa:

Zalezy klamcy w jakich sprawach. Jesli klamia np przy dyplomacji innemu krajowi, owszem wtedy to normalne. Ale jesli klamia swoim wyborcom w zywe oczy i ich okradaja i dla ciebie to normalne... to ja nie wiem, moze u was zydow to normalne.

W PL nie jest to normalne. Owszem powszechne, ale NIE normalne, a to ze bronisz takiego zachowanie pokazuje totalna patologie.

Tez jestes zlodziejem i klamca ? Rozumiem, ze
@lewa_reka_sorosa:

No tak, brak argumentow to zaczyna sie argumentum ad personam bo w sumie co innego ci pozostalo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumujmy twoje argumenty:

- wszyscy głupi tylko ty mądry
- beka z ciebie typie
- jesteś naiwny jak przedszkolak, matka powinna się ciebie wstydzić
- smutne implikacje chorego psychicznie człowieka

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ej, pojdz moze zrob wplate na KOD,
@Laserade: jakie #!$%@? argumenty? odnośnie czego? ja dyskutuje z tobą na jakiś temat? beka jest z ciebie grana od zawsze i będzie, ale jak chcesz to możemy zacząć xD nie wiem czemu mam wpłacać na kod, w dupie ich mam. moim zdaniem lepiej by zrobili gdyby frasyniuka postawili na czele, ale to taka moja luźna obserwacja. czy kijowski jest takim dnem moralnym? moim zdaniem nie mniejszym niż ludzie po drugiej stronie
@lewa_reka_sorosa:

Tak, dyskutujesz. UsilujesZ wmawiac, ze to c robi kijozky jest normalne.


jak się zachowuje w życiu codziennym: podłączał się pod konwoje policyjne, parkował na ścieżkach rowerowych, no i słynny trawnik na okęciu - czy kurski jest codziennie na głównej?


A czy jest liderem opozycji ? Potepiam to co robi, ale to pionek jakich wielu w sejmie. Kijowski LIDER. Oni zawsze sa bardziej pod lupą.


oczywiście ludzie plujący na kijowskiego też