Wpis z mikrobloga

#iphone #ios #telefonykomorkowe Typowa rozmowa ajfoniarza (mnie) z Androidziarzem :

-cześć ajfoniarz, słyszałem że se ajfona kupiłeś
-taa
-a Ile to kosztowało ? 3,3k
-COOOO? #!$%@?ło? pogięło? a co ten telefon takiego w sobie MA...czego nie ma moje LG Cookie (lub inny syf za pare stówek)....

W tym momencie zawsze wiem że rozmawiam z osobą ktora mimo że jest oszczędna w zakupie próbuje mi wmówić że jego gównofon ma dokładnie to samo : robi zdięcia, ma jutube i OLX i #!$%@? dzwoni....

Nie wiem co o tym sądzić :P

#gownowpis
  • 10
@JUSTd0IT: zapomnialem dodac - koledzy w pracy bóldupią a jednoczesnie dwa albo trzy razy w roku wymieniaja telefony .... placa po 600 zl na oko za kazdy.... ja przerzucilem się z 5s po 3 latach na 7 .... wiec ja rowniez jestem oszczedny. Dodam jeszcze ze wole miec jedne supercacko ktore bedzie ladnie smigac 3 lata niz wymieniac co pol roku padlinę na ktorej nie pojdzie zadna konkretna gra ( ͡
@Testopisior: tia moja ciotka kiedys skrytykowala jaki sens jest kupowac telefony za 1k bo takie drogie itd. 10 min wczesniej sie chwalila nowym aparatem za 2k (oczywiscie na raty) xD spytalem czemu nie kupila takiego za 500 skoro i ten i ten robia zdjecia :)