Wpis z mikrobloga

Zainspirowany swoją listą oraz propozycjami innych wykopków na temat #!$%@?ących owadów postanowiłem zadać wam pytanie i prosić o wskazanie najbardziej znienawidzonego przez was owada. Wiem, wiem, konkurencja jest bardzo duża i ciężko wybrać, bo ja najchętniej wskazałbym każdego, ale spróbujcie wybrać najgorsze #!$%@?.

#owady #ankieta #pytanie

Którego byś zajebał najbardziej

  • Komar 40.0% (72)
  • Mucha 4.4% (8)
  • Końska mucha/Jusznica/Ślepak/Tochujstwo 7.8% (14)
  • Karaluch 1.1% (2)
  • Kleszcz 33.9% (61)
  • Muszka owocówka 0% (0)
  • Mól 1.7% (3)
  • Pluskwa 1.7% (3)
  • Osy/szerszenie (nie super pszczółki kocham je) 8.9% (16)
  • coś innego, co? 0.6% (1)

Oddanych głosów: 180

  • 8
@Abaddon84: komar jest całkiem spoko nawet, naje się i odleci, a w ogóle to łatwo go ubić bo sam przychodzi... I OFIARA ZAMIENIA SIĘ W ŁOWCĘ, #!$%@?! ale... mucha jak ci brzęczy całą noc, obijając się o styropianowy sufit... no to zagłosowałem na muchę.
@kociorek: @vateras131: Oczywiście, macie racje. Ale to też zależy od regionu. U nas kleszcz to najgorsze zło, jednak w większości rejonów świata to komar jest największym #!$%@?ństwem pod względem niesienia śmierci.

Na szczęście ankieta pyta o to co byście #!$%@? jakbyście dostali na wyciągnięcie ręki i szanuję wybór kleszcza jak najbardziej. Ja zagłosować nie mogę, ale też nie wiem co bym wybrał. Chyba komarów najbardziej nienawidzę jednak.