Wpis z mikrobloga

@dob3k: no to mi wytłumacz skoro jestem głupi;

Paid online bo gry można kupować bez płyty, tylko same klucze? Konsolami przestałem się interesować za czasów ps2 i nie wiem co się teraz dzieje, dlatego napisałem ze się staro czuję
@vinmcqueen:

skoro jestem głupi

Tego nie powiedzialem. Moze po prostu zbyt gleboko szukasz. Paid online to po prostu platna subskrybcja za mozliwosc grania online z innymi. Na samym poczatku tylko xbox mial platne granie online (tlumaczac to kosztem utrzymania serwerow) pozniej dolaczylo sony playstation a teraz nintendo oglosilo ze granie online na ich najnowszej konsoli tez bedzie platne. I pc zostal sam jeden bez subskrybcji.

@dob3k: ok, sorry za reakcję i dzięki za wytłumaczenie

Kurde, trochę słabo, bo kupiłem sobie w tym tygodniu pierwszy raz w życiu xboxa i chyba nie wiem jeszcze o wielu rzeczach :p po prostu przestałem się tym interesować, teraz z powodu zakupu musze znowu być na bieżąco ;-)
@vinmcqueen: Grac sam mozesz nadal bez placenia. Tylko jesli w jakiejs grze jest tryb multiplayer jak na przyklad w battlefieldzie to nie bedziesz mogl grac w multi a tylko kampanie.
(Platna) Subskrybcja online na xboxie nazywa sie xbox gold i mozna ja kupic na caly rok albo na krocej. Najczesciej najtaniej wychodzi kupic na stronie cdkeys.com ale nie zawsze. Czasem tez na tej stronie mozna kupic klucze do gier w bardzo