Wpis z mikrobloga

@seeksoul:

Gra jest zrealizowaną z filmowym rozmachem strzelanką TPP akcji wzbogaconą silnymi elementami przygodowymi. Wcielamy się w łowcę nagród uprawiającego swój fach w półświatku planety Coruscant. Nazwa produkcji pochodzi od Poziomu 1313, znajdującego się głęboko pod powierzchnią planety i rządzonego przez kryminalistów. Kierowany przez nas bohater jest zwykłym człowiekiem, pozbawionym supermocy, jakimi władają rycerze Jedi. Dlatego podczas realizacji zleceń musi polegać jedynie na swoich własnych umiejętnościach i rozbudowanym arsenale gadżetów oraz
@MrocznyPontyfikat: No pograłbym se w jakąś giereczkę ze świata SW, bo ostatnia konkretna jaka wyszła to SW The Force Unleashed, nowego Battlefronta nie liczę, bo to jakieś nieporozumienie i tylko fajnie wygląda xD
Z tej gry tworzonej przez Visceral są dostępne jakieś urywki z Tatooine, w którymś filmie o Battlefroncie bodajże, chyba że coś pomyliłem. Ogółem mam nadzieję, że właśnie ona sporo zaczerpnie z 1313.

No i kolejny Battlefront ma szansę być bardziej rozbudowany, chociażby o potwierdzoną kampanię "singlową".