Wpis z mikrobloga

Kolejne pytanie może mądre, może głupie a w sumie prośba o radę.
Na wysepce z efajkami mam plagę ludzi którzy pytają się co mogę polecić dobrego. Problem w tym że to że mi coś smakuje nie znaczy że im też podpasuje. Dlatego zacząłem unikać pytania, tłumacząc się tym że każdemu smakuje co innego, i jedyna metoda to próbować różnych smaków. Ktoś może nawet z kolegów/koleżanek po fachu podpowie jak rozwiązać ten problem? Bo ja widzę tylko takie opcje: 1) nie polecać nic tłumacząc się brakiem kryształowej kuli w szafce 2) wciskać kit i polecać losowe smaki 3) polecać coś co faktycznie jest niezłe, ale drogie - biedak i tak nie kupi, a bogacz zostawi mi więcej gelda 4)nie przejmować się i podchodzić indywidualnie - przeprowadzać analizę pytając się o smaki które dotychczas podpasowały a które nie.
#epapierosy #opowiescizwyspy
  • 20
@xardas060 osobiście preferuję owocowe smaki by nie utożsamiać wapowania z normalnym paleniem fajek, bo epapieros nigdy nie zastąpi zwykłego palenia - dobra opcja dla chcących rzucic palenie. Z tego co pamiętam to podchodziły mi smaki z p1 jeżeli macie je u siebie(nisko budżetowa opcja) poziomki, arbuz, porzeczka, truskawka, mango, zielona herbata, jeszcze kawa i czekolada są dobre ale na dłuższą metę strasznie męczące - wszystko 6mg. Kiedyś jeszcze buchalem olejki sensation, w
@xardas060 sprzedawaj to na co masz target, albo największy profit. No i na zasadzie klienci biorący dany smak najczęściej kupują liquid marki xxx jak sam za bardzo nie lubisz danego smaku
@xardas060: ja cały czas tłumaczę, że smaku nie da rady polecić bo ja lubię coś ale ktoś może tego nie lubić i podaje jakieś proste przykłady. Dodatkowo jak kilka razy coś poleciłem, nie trafiłem w gusta to później wysłuchiwałem jaki to syf polecam itd., nie chce mi się tego słuchać więc unikam pytania.
@qwed: sory bez" ? "miało być. Jest tam drętwo. Siedzą za karę. I na pytanie co polecają na z jabłek wskazują na listę aromatów i każą wybrać.