Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, wziąłem sobie "internety" w #plus #plusgsm, prawie 2 doby od podpisania umowy, a karta jest nieaktywna, poszedłem do salonu i co mi babka mówi? "numer nie należy do sieci plus"... Zamawiane przez internet, chciałem sprawdzić zasięgi i ew. zerwać umowę, a tak mi czas ucieka, w dupie takie #siecikomorkowe #gsm #telefony
  • 14
@Vein
@SScherzo
Zapytaj na infolini a nie baranow w salonie. Zapytaj za ile aktywacja albo na umowie moze jest? A jak nie to czem prędzej wypowiadaj umowę bo to może być haczyk na takie sprawdzenie sobie zasiegu. Wg mnie to powinno działać max za 24 godziny a nie do tygodnia...
@JestemSzejkiem: zwykle trwa szybciej, ale regulaminowo mają do tygodnia czas.

@Vein: może coś popierdzielili, nie zdziwiłabym się. ja bym na Twoim miejscu jeszcze poczekała do poniedziałku, i tak masz jeszcze sporo czasu na odstąpienie.
@SScherzo ciekawy przypadek :p a tak btw jeszcze te 14 dni to czas w jakim mozna rozwiązać umowę na odległość tez

@Vein a wiesz ze tam i tak jest limit? Nie sciagniesz sobie 500GB bo Ci limit włącza
Dla porównania 3 dni ogladania yt i bajek przez dzieci to jest 50 GB. Ni chyba ze do mirko tylko ten internet i nic nie bedziesz oglądać online to wtedy ok.
@Vein hmmm mogę sie mylić, ale znajomy wziął na próbę też, niby nie ma ale po jakimś czasie moze zwolnić i to jest niby gdzieś w umowie. Bo wiem ze mu kazalem to doczytać i było i dzwonił też i na infolini prxycisnal gostka i tez mu to potwierdził ze mogą mu zmniejszyć prędkość do 1Mb. To bylo jakiś czas temu to mogło sie zmienić
@JestemSzejkiem: zobaczymy, ja nie muszę ściągać torrent w domu i za pycha transfer, ale muszę mieć w miarę szybki internet do pracy, a niestety żadne radio czy kabel tu nie sięgnie :/