Wpis z mikrobloga

Mireczki, chciałabym nabyć nowy telefon. Od dwóch lat użytkuję Xiaomi Redmi 2, marka spoko, nie chciałabym zmieniać. Wymagań nie mam zbyt wielkich, byle net śmigał, aparat był w granicach przyzwoitości, bateria trzymała dzień przy sporym natężeniu gadania. Rozważam Mi4c lub Redmi 4 Pro Prime. Na którym będzie łatwiej wgrać MUI Polska? I pytanie lokalne: czy w Opolu znajdę serwis, który się tego podejmie?

@Pirzu przekonały mnie twoje recenzje ;)

#aliexpressmobile #telefony #xiaomi #opole
  • 19
@en8de: mi4c moze miec z bateria problem, to jest procek w starej technolgii i troche zre...
Redmi 4 pro prime czy jak go tam zwa, z bateria nie bedzie mial problemow + slot na karty SD tego w mi4c nie ma.
Pamietaj tylko, zebys obejrzala jak wyglada redmi4 bialy/srebrny na YT nie na obrazkach producenta w necie, ma bardzo duze ramki ekranowe, ktore moim zdaniem dyskwalifikuja model w tym kolorze. Tylko
@WatchYourBack: Przeraziła mnie trochę długość procedury, ilość kroków i problemy ludzi w komentarzach na muipolska, a ja laik jestem. Dzięki za polecenie, chyba padmie na Redmi 4.

@Aleks7: Dzięki :). Jesteś z Opola?

@koziol87: Dzięki!

@Dezynwoltura: Wy niebiescy macie trochę gorzej, ja mam torebkę i gabaryt mi nie straszy ;). Dzięki za info!

@PurpleHaze: Widełki cenowe ustawiłam sobie na max. 180$, stąd też rozstrzał. Jak coś zostanie,
@en8de: Do Redmi 4 prime wyszedl global, wgranie go do telefonu to podlaczenie telefonu i uruchomienie programu - wskazanie pobranego pliku i 3min czekania az sie wgra, restart telefonu i uzywasz
Porównujesz dwa zdecydowanie różne telefony. MI4c ma lepszy aparat i brak slotu na mSD, a Redmi... ma gorszy aparat, ma slot na mSD i lepsza baterie.