Wpis z mikrobloga

#!$%@? ukraińców - Zacznę od początku, od wczoraj jestem asystentem w pociągach z wagonami sypialnymi, wracam sobie już z Zakopanego, siedzę w przedziale służbowym z asystentką Magdą(ponieważ to mój pierwszy kurs praktyczny i muszę być pod czyjąś opieką) , młoda drobna dziewczyna, rozmawiamy o pracy i nagle zaczynają do nas przychodzić Ukraińcy i Litwini, na początku jest śmiesznie, potem zaczynają pić i mimo naszych próśb nie przestają i zachowują się coraz bardziej agresywnie, w końcu jeden chciał uspokoić drugiego i zaczynają się lać, mówimy im żeby się ogarnęli, była chwila spokoju i nagle słychać jak zaczynają znowu się uciszać aż doszło do tego że zaczęli #!$%@?ć we wszystko co się da, słychać było jakby mieli rozwalać leżanki i wybiegli się bić na korytarz, kazałem Magdzie zamknąć drzwi bo wiecie, że oni po alkoholu to dziewczyny też biją, poza tym ja pewnie tym bardziej bym dostał, w międzyczasie zatrzymalismy się na stacji przed Krakowem, okazało się że jednego typa tak skopali, że aż otworzyli drzwi i wypadł z pociągu, a pociąg odjechał bez niego, w Krakowie już czekał SOK, jeden z nich wysiadł i jadą taksówką po tamtego, my pewnie będziemy odpowiadać za to, że zgubilismy pasażera. Burdel na kółkach #coolstory #afera #kolej #pkp #pociagi #patologiazmiasta #patologiazewsi #ukraina
  • 2
@Amen_Pacierzu: pozdrawiam Cię Mirku, też jeżdżę jako asystent ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odpisz koniecznie sytuację w raporcie, poinformuj kierownika pociągu, uspokój towarzystwo i idź spać. Pozdrowienia dla Magdy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)