Wpis z mikrobloga

Moi Drodzy, niedawno uruchomiliśmy grę przeglądarkową na zasadzie quizu z rosyjską ruletką. Tematyka dotyczy gier i gorąco zachęcamy Was do testowania i opiniowania.

>> LINK DO GRY <<

Zasady są proste:
1. Gra składa się z pięciu podstawowych rund + ewentualnej szóstej (dogrywki)
2. W każdej rundzie gracze odpowiadają na jedno pytanie, a dobra odpowiedź wynagradzana jest punktami. W przypadku błędnej odpowiedzi gracz kręci ruletką i jego przetrwanie zależy od jej wyniku. Czas na udzielenie odpowiedzi na jedno pytanie to 10 sekund.
3. Gra nie wymaga logowania/rejestracji, wystarczy wejść na stronę, dołączyć do wybranego pokoju i rozpocząć grę.

Gra powinna działać niemal we wszystkich przeglądarkach, wyjątkiem jest Internet Explorer. Można również grać na telefonach i tabletach z nowymi wersjami przeglądarek (zalecane Chrome i Firefox).

Rozgrywka jest dynamiczna i w miarę krótka, jeśli macie chwilę wolnego czasu to zapraszamy do gry, będziemy wdzięczni za Wasze komentarze.

#technologia #gry #programowanie #quizowanie #ama
Pobierz HadesMX - Moi Drodzy, niedawno uruchomiliśmy grę przeglądarkową na zasadzie quizu z r...
źródło: comment_TzzGUfchewEpOf0nP5pkljnWbBKLtCcg.jpg
  • 141
@HadesMX: odpaliłem, zagrałem raz, było ok. Zagrałem drugi raz - jakis bug się zrobił i byłem razem z kims jako jeden player i za każdą odpowiedź dostawalismy 20pkt + oboje moglismy zaznaczac odpowiedzi :) Niezły cheat
@DawPi: Na odpowiedź jest 10 sekund. Jeśli kółko kręci się dłużej niż 20 sekund, to raczej mógł pojawić się błąd. Daj znać, czy gra się "odwiesiła" :)
@HadesMX:
Trochę fidbeku ode mnie:
Dosć wolno ładują się obrazki
Czekanie na to, aż kogoś "zabije" po błędnej IMO niepotrzebnie spowalnia grę, mogłoby grać tę animację przegranemu i lecieć dalej z pytaniami dla reszty
Dość często wywala błąd, że pokój nie istnieje
Nie lubię pytań o jutuberów, nie oglądam Polskiego YT i IMO średnio ma to związek z grami, plus może utrudnia to ew. przetłumaczenie gry i wypuszczenie w szeroki świat.