Wpis z mikrobloga

@ms93: Tyle to ja wiem, że "rocznikowo" pod względem prawnym nie ma żadnej mocy. Mówię tylko, że nie jesteśmy grupą dzieciaków 12 lat. Pytam jak to wygląda w praktyce i tyle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@logixdev: Najlepiej będzie jak znajdziesz ofertę i napiszesz bezpośrednio jak wygląda sytuacja - pewnie część się nie zgodzi, ale na pewno znajdzie się ktoś, komu nie zależy i wtedy wszystko będzie ustalone od początku, nie wyjdzie żaden problem na miejscu.
@poison101: Żadnej imprezy nie będzie, pomimo młodego wieku jesteśmy grupą w miarę poważnych ludzi, młodzi programiści itd. Jedziemy na szkolenia, tylko spać będziemy w tych apartamentach. ( ͡º ͜ʖ͡º) @spokoromek: Bądźmy poważni.
@ms93: Tak zrobię.
@logixdev: Ja bym na Twoim miejscu powysyłała najpierw zapytania do hostów czy im to przeszkadza. Nie pisz od razu "nie będzie imprez itd" bo odbiorą to jako tłumaczenie się, a nie macie powodów. Normalnie zapytaj, przy okazji możesz też zapytać o termin (w okresie niewakacyjnym jest masa mieszkań, które nie są aktualne - właściciele wynajeli studentom i zapomnieli zdjąć ogłoszenia ze strony, normalka).
która nie robi nic i tylko chleje


@logixdev: jeszcze zmienisz zdanie. Byłem/jestem w podobnej sytuacji i później się żałuje, że wcześnie zaczęło się pracować zamiast korzystać z młodości
@m4kb0l: Jak się pracuje fizycznie z musu, to co innego niż z wyboru, gdzie praca tak naprawdę nie jest pracą, tylko pasją i rozwojem, a pieniądze są tylko dodatkiem tak naprawdę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja to co robię trochę porównuję do "pracy" młodych YouTuberów, też dostają duży hajs często 17-18 latkowie, a tak naprawdę to zabawa i pasja. ;)
@logixdev: Z pasją która staje się pracą jest jeszcze gorzej. Nie dość, że tracisz pasje to jeszcze młodość. Wiem co mówię. Dodaj do ulubionych i wróć za 10 lat.
@m4kb0l: Skąd takie przemyślenie, co robiłeś/robisz w takim wieku? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze wydawało mi się to pozytywne, że mam jakąś pasję, którą rozwijam i jeszcze zarabiam pieniądze, realizuję ciekawe projekty, zamiast chodzić na imprezy, chlać, ćpać, leżeć do góry brzuchem, narzekać i stękać. ( ͡º ͜ʖ͡º)