Wpis z mikrobloga

@atoic: no moze... ale kto by sie na prom ubieral w kiecki krotkie? przeca to by pizg... eee podwiewało chyba nieco :P

no i Prom to bal na zakończenie szkoły, więc to całkowicie bez sensu

@Expector: no dokladnie. Choc tez mi sie to 2k17 podoba :D 0 jest nudne :D
@atoic: no sukienki sa spoko.
Choc ja sie ciesze, ze moja studniowka byla za czasow, gdy faktycznie sie mialo suknie balowe, takie dlugie ()... Teraz to laski glownie koktajlowki nosza, zupelnie nie ten urok.
No i jak stoisz na pokladzie w nocy w styczniu to raczej chyba krotka kiecke podwiewa, co nie? :P Wiec bez sensu :D

Zamiast cieszyć się z tego, że u
Zamiast cieszyć się z tego, że u nas jest inaczej, tak po naszemu to uważają że wszystko z ameryki jest lepsze (,)


@ZamkowyMajonez: szczerze mowiac wolalbym bal na zakonczenie roku niz studniowke. #!$%@? cos glupiego na studniowce to po weekendzie wracasz do szkoly i kazdy pamieta. po balu jest kilka miesiecy przerwy a potem ladujesz w innym miejscu z calkiem nowymi ludzmi. zadnego zazenowania bo nikt o
@onsok:

#!$%@? cos glupiego na studniowce to po weekendzie wracasz do szkoly i kazdy pamieta

Ludzie zawsze gadają bez względu na to gdzie to się wydarzy :) Mimo wszystko jednak masz trochę racji. :)
@agaja: mozna siedziec cala impreze przy stole i zajadac ciasto ale co to za impreza ( ͡° ͜ʖ ͡°) na mojej moj byly rozowy mnie strasznie temperowal i ani sie nawet podpic nie zdazylem ani nic #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) i studiowke wspominam slabo bo w sumie nic ciekawego. na szczescie juz sie tak nie daje :P