Wpis z mikrobloga

Jak mówiłem we wcześniejszym wpisie, pre-pre-alpha wersja gry bitcoin simulator rusza, baardzo wiele jest jeszcze do zrobienia, ale działa:
-Ulepszanie (jeszcze nie mozna go w sumie wykorzystać, nie dostaje się gotówki cogodzinnej)
-Zarządzanie koparkami
-Sklep ze sprzętem
-jako tako czat
Naprawdę jeszcze bardzo dużo drogi przede mną, ale najważniejsze już można robić - miningować, w ramach testu blok wydobywany jest co 2 minuty. Także zużycie sprzętu również jest szybsze o 5 razy, zmieniona startowa gotówka i niektóre poziomy w ulepszeniach.
UWAGA: Gra jest naprawdę okrojona, nie spodziewajcie się cudów, to suchy kod gry jakby nie patrzeć, praktycznie uruchomiony sam "silnik" kopania.
Zapraszam do testowania.
LINK: http://gierka.ct8.pl/
#bitcoinsimulator #gry #gamedev #programowanie #bitcoin #kryptowaluty #btc #gra
Wołam: @Marcin648 @Navari @Spidilotto @Fakie @Areooo51 @KacasPiesel @Chippy @kappav22 @SharpNieSharp
  • 13
@ajdasz: Czy nie korzystając nigdy z bitocinów, nie wiedząc co to itp. mogę ogarnąć o co w tym wszystkim chodzi dzięki temu symulatorowi? Tracąc tylko wirtualne pieniądze / coinsy czy co tam jest? :D
@SmallCaracan: Chłopie jaki Ty jesteś śmieszny. Wpadasz tu, bredzisz jakieś pierdółki o tym,że można wszystko przewalić inwestując w BTC ( poświęcając max. 1h w necie poznał byś co to jest BTC wogóle ), do tego z błędem ortograficznym jak typowy gimbus i jeszcze szczekasz ? Ogarnij tyłek, bo jak nie to Cię życie naprostuje cwaniaku z neta.