Wpis z mikrobloga

@Lewic: odpalanie jakichkolwiek dokumentów office na iOS to jest tragedia, nie polecam xD Już pomijam ich edytowanie nawet. Lepiej spraw sobie jakiegoś pixela, mi5s czy jakiegoś innego chińczyka od huaweia np mate9 , albo s7 od samsunga czy jakiś inny dobry android jeśli zależy Ci na tym wszystkim.
@Lewic: Mi się nigdy nie udało z google drive ani z czegokolwiek odpalić na ip ani 4s ani 5, może 6 i 7 mają jakieś ułatwienia ale wątpię. Tak czy inaczej odradzam ios do pracy z dokumentami. Jedyne co mi się udało to ściągnąć aplikację gmaila bo mail iosowy jest słaby, długo wczytuje i odświeża mejle, gorzej z powiadomieniami i ogólnie nie polecam.
odpalanie jakichkolwiek dokumentów office na iOS to jest tragedia, nie polecam xD Już pomijam ich edytowanie nawet.


Lepiej spraw sobie jakiegoś pixela, mi5s czy jakiegoś innego chińczyka od huaweia np mate9 , albo s7 od samsunga czy jakiś inny dobry android jeśli zależy Ci na tym wszystkim.


@dzeksondzekson: bardziej mi o to chodziło
@Atariauke: No nie wiem, jak nie sciagniesz sobie aplikacji MS office/Google drive spreadsheets itp to jedyne co zrobisz to otworzysz dokument, na androidzie te appki są preinstalowane i chyba można je edytować z marszu.
Także jeśli chodzi o pytanie OPa - dać się da, ale wszystko z poziomu zewnętrznych aplikacji a nie samego telefonu.
@dzeksondzekson: zatem skoro nie wiesz to prosze Cie byś nie mącił. Na iOS masz preinstalowane Numbers i Pages, tak jak na Androidzie Dokumenty Google. Wiec ootb juz możesz cos robic. Nie wiem dlaczego wybór telefonu uzależniasz od tego czy trzeba cos ściągnąć czy nie - mamy 2017 rok. Na iPhonie zrobisz z dokumentami wszystko to co na andro a nawet wiecej - oszczędzisz czas bo tel sie nie zatnie 15x