Wpis z mikrobloga

Prośba o szczerą opinie: nagrywać dalej vlogi czy brzmię jak idiota i jest trochę #rakcontent?

Chciałbym zrobić więcej takich opowieści o znanych ludziach, którzy mieli ciężko pod górkę. Trochę się boje mówić do kamery, jestem introwertykiem, za młody naśmiewano się ze mnie,że mam wadę wymowy i gdzieś mi to siedzi z tyłu głowy.
Z kolei kiedy nagle mam wenę (tutaj akurat przyszła mi koszulka z Dragon Balla :D ) to naprawdę lubię chwilę pogadać do obiektywu wiedząc, że tak naprawdę nie mówię do szkła tylko do setek ludzi.

#polskiyoutube
r.....a - Prośba o szczerą opinie: nagrywać dalej vlogi czy brzmię jak idiota i jest ...
  • 16
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: Mi tam się podoba tylko musisz ciąć więcej, żeby powycinać te wszystkie "noo" "yyy" itp. Na youtube nie jesteś na żywo, więc nie ma co się bać częstych i mocnych cięć, wydaje mi się też że powinieneć mieć bliżej siebie kamerę. Popracuj tez nad intonacją
https://www.youtube.com/watch?v=eIho2S0ZahI (tutaj jest ciekawy materiał o tym zagadnieniu), bo mam wrażenie że mówisz trochę za szybko - nie masz problemu z wypowiadaniem się, ani nie
  • Odpowiedz
@dzeksondzekson: dzieki za świetną radę. Faktycznie mówię szybko i nie używam cięć bo wszystko właśnie chcę robić na szybko. Mam wenę to szybko odpalam aparat i mówię. Rzadko robię dwie próby, zazwyczaj to jedna szybka akcja jak nagranie na żywo i od razu montuje. Jeszcze raz dzięki za poradę, o taki wykop walczyłem.
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: Plus że faktycznie masz coś ciekawego do przekazania, bo niestety jutub jest #!$%@? jakimiś durnymi challengemi, seriami filmików na jedną modłę bądź kopiującymi jakiś oryginalny pomysł, vide CO MÓWIĄ: DEBILE itd . Także o ile taka seria rags to riches (od zera do milionera/sławnego człowieka) jest spoko, o tyle chciałbym tam zobaczyć więcej współczesnych postaci, bo wiadomo kiedyś było trochę inaczej jeśli chodzi o zdobywanie popularności/rozwój a w erze internetu
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: O jeny jakim cudem umknął mi taki pozytywny kanał. Tak rób więcej takich historii, mnie już teraz się przydała, bo zmotywowała mnie do zrobienia pracy. I nie bój się mówić do kamery, masz bardzo ładną fryzurę i linię szczęki, nikt nie zwróci uwagi na jakieś przejęzyczenia (swoją drogą taka forma fał-loga bez cięć bardziej mi się podoba niż z cięciami).
A propos Arnolda, na reddicie Schwarzenegger kiedyś zmotywował jednego użytkownika
  • Odpowiedz