Wpis z mikrobloga

Elo mireczki, mam tutaj dla was #rozdajo do tego czynu skłoniło mnie wygranie banknotu o wartości 20 plnów u mireczka o nicku @whiterose . Niech dobro wróci do kogoś, co prawda nie w formie banknotu bo jestem biedny ;c ale zawsze mogę pokusić się o rozdajo książki (World War Z) których mam dosyć sporo. Nie wiem czy ktoś będzie chętny. (Książke przeczytałem, jest w niezłym stanie. Rozumiem przez to że strony nie są poplamione a jedynymi mankamentami są uszkodzenia okładki). Losowanie odbędzie się jutro w godzinach popołudniowych. Przepraszam za jakość zdjęcia ale aparat w moim zastępczym telefonie nie powala. #ksiazki
Ni3pokolorowany - Elo mireczki, mam tutaj dla was #rozdajo do tego czynu skłoniło mni...

źródło: comment_jeMytd8uwdDeY4N09AgU52S0swevoPv7.jpg

Pobierz
  • 44
@grzemach Przyznam że książki jakoś wybitnie mnie nie wciągnęły, trochę lepiej było z serialem ale nadal nic specjalnego. Zdecydowanie bardziej wolę teraz kryminały. Chociaż nie pogardzę fantasy. Większość książek jakie mam dostałem w prezencie. Teraz zdecydowanie wolę wypożyczyć książkę niż ja kupić. Chyba, że jakaś szczególnie mi się spodoba i czuje potrzebę posiadania jej w swojej kolekcji. :)
@Ni3pokolorowany: ja bardziej preferuję przygodowe. Bardzo fajnie się mi czytało "Igrzyska śmierci" - 800stron, poleciało dosłownie w 3 dni.... do pracy nie chodziłem, bo czytałem.
Teraz przeczytałem "Inferno" - ale nic specjalnego, poprzednie były lepsze - chociaż zakończenie genialne, dużo lepsze niż w filmie.
Ostatnio też był "Samozwaniec" - początek nudny i irytujący, po pierwszym tomie nie miałem ochoty podejść do pozostałych 3 (w sumie jest ich 4), ale po 2-3
@grzemach Czytanie po Angielsku to świetne ćwiczenie do nauki języka zresztą jak oglądanie filmów. Na początku może być trudno ale z czasem można czytać jak książki po Polsku. Chociaż nadal zdecydowanie lepiej bawię się czytając w naszym ojczystym języku. Ja jakiś czas temu zacząłem czytać pierwsza książkę z uniwersum metra. Napoczatku czytałem na przymus jednak w końcu wciągnąłem się tak, że czytam juz chyba z 13 książkę z tego uniwersum. Przeszedłem nawet
@grzemach najnowsza wersja csa zdecydowanie wciągnęła mnie najbardziej z wszystkich mam przegrane około 1000 godzin. Hitmana tez dobrze wspominam ale głównie starsze części. Mam za słaby pc't żeby pograć w tego najnowszego. Ja to taki trochę gowniarz jestem i nie mam źródła stałego dochodu tyle co zrobię na jakiś tam dorywczej pracach po szkole.