Wpis z mikrobloga

Mireczki, planuję zakupić #ubezpieczenie samochodu(OC+AC+NNW). Firma leasingowa wyceniła #pzu na 4300 złotych, a tymczasem za pomocą #mfind znalazłem ofertę od #link4 za 2500 teoretycznie w full opcji. Legitnie, że jest taka różnica w cenie? Przejmować się tym, że w PZU mój samochód został wyceniony na konkretną, znaną mi kwotę, a w LINK4 nie mogę nigdzie znaleźć tej informacji?
#oc
  • 6
Przejmować się tym, że w PZU mój samochód został wyceniony na konkretną, znaną mi kwotę, a w LINK4 nie mogę nigdzie znaleźć tej informacji?


@dodzik: Ty lepiej sobie najpierw sprawdź zakres ubezpieczenia bo może porównujesz dwie różne rzeczy jeśli to tylko teoretycznie full opcja.

Jak to sprawdzisz to zostaje Ci jeszcze weryfikacja czy leasing akceptuje daną firmę no i kwestia kosztu zewnętrznego ubezpieczenia.
@dodzik większość firm leasingowych nie akceptuje directów i raczej ta też nie zaakceptuje Link 4 ale zapytać możesz. Natomiast jeżeli chcesz Mireczku to mogę Ci policzyć składkę w kilku firmach, jak coś to pisz na priv