Wpis z mikrobloga

Witam, ()

W #gearbest

LINK - #Xiaomi Pocket 10000mAh (bez refa)
Cena : 16.69$ z kuponem POCKPB

LINK - Inteligentna waga XiaoMi Bluetooth V4.0 (Mi Smart Weight Scale 4 x AA Battery) (bez refa)
Cena : 34.99$ z kuponem MISCALE

LINK - THL T9 Plus (2GB RAM 16GB ROM) (bez refa)
Cena : 78.99$ z kuponem THLT9

W #banggood

LINK - Xiaomi Redmi Note 4 ( 3GB RAM 32GB ROM) (bez refa)
Cena 143.19 z kuponem XIMI4G

LINK - Oukitel U15S, (4GB RAM, 32GB ROM) (bez refa)
Cena :$119.99 jeśli mamy range VIP3 oraz 2040pkt cena $99.59

LINK - Lenovo ZUK Z2 (4GB RAM 64GB ROM Snapdragon 820) (bez refa)
Cena : 161.83$ z kuponem zukz2500 >>nadal w świetnej cenie

Najciekawsze promocje z tego miesiąca TU

SEPHOT wołaj ! - dla osób które chcą być wywołane (do tablicy ʕʔ), kiedy pojawi się nowa promocja.

Jak zwykle zachęcam do obserwacji tagu #sephot lub FACEBOOK-a, gdzie równie regularnie zamieszczam takie info.
  • 13
@krajzega: Jeśli ten sklep jest faktycznie wiarygodny to masz racje, nie znam go ale jesli jest wiarygodny to w tej cenie + minimum 8 zł przesyłka ;), to się opłaca bardziej.

@cebula_online: punkt dla ciebie =). Z jakiegoSZ to powodu już im się to przestało opłacać ?
@sephot: wypowiedź jednego mireczka nt. tego sklepu:

Paczka przyszła bez problemów po kilku dniach (z 3 dni czekałem aż wyślą). Waga ogólnie współpracuje dobrze i robi to co ma robić więc nie mogę się do niczego przyczepić


Poza tym akceptują płatność Przelewy24 także sklep raczej wiarygodny.
@sephot:
@krajzega:
Potwierdzam, że sklep nie jest lewy, sam posiadam od nich wagę, mibanda, wiatraczki I inne duperele. Niestety na dniach zaczęli podnosić ceny i już się niektóre produkty przestają tak bardzo opłacać (odkurzacz xiaomi z 1550 - > 1789zl, odświeżacz powietrza 170zl drożej itd.)