Wpis z mikrobloga

#olx #januszebiznesu #shitwykopsays

Te wpisy o tych rzekomych "januszachbiznesu" już przekraczają wszelkie normy:D Masz używaną rzecz, wystawiasz na aukcje i płaczesz, że ktoś chce się targować. Wymyślasz przy tym do tego różne "śmieszne" odpowiedzi...xD

Rozumiem jak ktoś proponuje jakieś bezwartościowe gówno w zamian lub cenę 50% niższą i "dzisiaj po niego jest". Ale w gorących jest typ który wystawił Iphona za 3400 zł i ktoś mu napisał że chce go za 3000. Zwykły wstęp do negocjacji, ale tutaj to jest beka xD

Oooo jaki ja wielki handlowiec szanujmy się jak wystawiam za 3400 to chce 3400 xD Największe firmy na świecie targują miesiącami miliardowe umowy to też się nie szanują?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pobierz iamsearchingforthetruth - #olx #januszebiznesu #shitwykopsays 

Te wpisy o tych rze...
źródło: comment_OZ62II0XcoAv3S8kMHUoauMXE6Mr56vS.jpg
  • 13
@Harmonijka: op nie sprzedaje domu tylko #!$%@? telefon czego ty nie rozumiesz xD

jak ktoś chce sie targować to niech sie targuje, ale jak jest w ogłoszeniu napisane "cena nie podlega negocjacji" to nie podlega, tylko ameby umysłowe nie rozumieją słowa pisanego.

W sklepie nigdzie nie ma takiego zapisu masz prawo nawet targować sie o cenę bułek, ale dla mnie 50 zł utargować na butach to nie jest jakaś sprawa warta
@terwer358 Od rzeczy za złotówkę po rzeczy za miliardy - wszedzie ludzie negocjuja więc Twój argument o cebularstwie leży. Jeżeli w aukcji wyraźnie zaznaczył że nie negocjuje to ok. Tylko że trzeba zdawać sobie sprawę że negocjacje to nieodłączny element handlu i zamiast od niego uciekać lepiej się na nie przygotować :) Chyba że tak jak napisałem wyraźnie w akcji daje do zrozumienia że nie negocjuje ceny.
W sklepie nigdzie nie ma takiego zapisu masz prawo nawet targować sie o cenę bułek, ale dla mnie 50 zł utargować na butach to nie jest jakaś sprawa warta zachodu, widać dla cebulakow to punkt honoru utargować 22,70 zł przy kupnie jakiejś #!$%@?.

Mierzysz innych swoją miarą. Nie ma w tym żadnego cebularstwa a niektórzy nawet ćwiczą właśnie na takich butach negocjacje które jak się przekonałes albo się przekonasz - bardzo się
@Harmonijka: ok jestem wykopkiem i "nie znam życia" bo 20 minut mojego czasu jak jestem w pracy jest wiecej warte niż wynegocjowane w tym czasie 50 zł za buty w deichmannie xD nawet nie chce mi sie z tobą wchodzić w dyskusje i odpisywac, dalej sobie prowadz misterna grę ze sprzedawcami butów i łopatki wołowej w mięsnym, najlepiej razem z żoną to róbcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@terwer358: kompletnie nie umiesz dyskutować. Po co na mnie wjeżdżasz ciągle? Ad personam to nie jest dobry sposób argumentacji swoich racji:)

Tak przyznaję rację jak ktoś wyraźnie zaznaczy że nie chce i tak, uważam że negocjowanie to nieodłączny element handlu i tak jak w poście głównym po prostu śmieszy mnie jak ktoś samą próbę podjęcia negocjacji nazywa januszostwem i tyle:)