Wpis z mikrobloga

@GodSafeTheQueen Audi, Mercedesem, Astra, Focusem, Skoda, większymi i mniejszymi autami od S60, ale Tylko ono mnie autentycznie przerazilo zachowaniem na drodze. Dramat, ale w sumie szeroki poprzeczny silnik, ciężki przód. Audi też ma te cechy, ale poza podsterownoscia jest przyjemnie. Na co dzień mam 330Ci, ale jeździłem autami z nowymi oponami jak i 'bez opon', rozwalonymi zawieszenia i itd. Volvo dramat.
@kipowrot: @kipowrot:
Nie będę się wypowiadać bo parę osób ze znajomych ma S60 ale osobiście nim nie jeździłem. Co nie zmienia faktu, że chwalą.
Ja sam mam S80 ale to zupełnie inne auto więc nie porównuję. Nie chce mi się wierzyć, że s60 jeździ tak tragicznie. Zależy do czego kto się przyzwyczaił. Jeszcze dochodzi fakt, że ten model ma 17 lat i nie można za dużo od niego wymagać prawda?
@GodSafeTheQueen mówię tylko jakie miałem odczucia. Może S80 jest fajne, ale najlepiej opisujące S60 słowo to: drewniane. Nigdy bym tego nie kupił. Stare Audi 100 jest o niebo lepsze jak już mowa o roku produkcji. To chyba kwestia modelu, nie wszystkie samochody sa udane, a też nie kazdy zwraca uwagę na prowadzenie.
Zrobiłem nim niecałe 1000km, może niewiele, ale coś można powiedzieć.