Wpis z mikrobloga

Popatrzcie jaki z Op-a jest śmieszek! Teraz chwali się zarzutką i cieszy się z pelikanów, ALE mimo wszystko jeżeli do 23:59(jak we wpisie) @kapitan_kleks nie wylosuje osoby(wciąż liczę na rigcz OP-a i na to, że tylko sobie śmieszkuje i faktycznie kogoś wylosuje) to proponuję pomóc użytkownikowi w uzyskaniu osiągnięcia "najbardziej zczarnolistowana osoba na wykopie", wszyscy plusujący mogliby go za to zablokować i skończyłoby się śmieszkowanie z ludzi na mirko, jeżeli będzie trzeba to można użyć mirkolist do osiągnięcia celu, a Op-owi jak i innym przyszłym baitowcom odechce się robienia ludzi w bambuko, wiem że ludzie łykają, ale można sprawić że to zadziała w 2 strony ( ͡º ͜ʖ͡º)
#rozdajo #oszukujo
enforcer - Popatrzcie jaki z Op-a jest śmieszek! Teraz chwali się zarzutką i cieszy s...

źródło: comment_BQnXpeAyzxlScwqLnrGRucuyiE9z1XFn.jpg

Pobierz
  • 26
liczę na rigcz OP-a


@enforcer: prosze CIę...to tylko kolejny zarzutkarz jakich wielu. O ile #heheszki można czasami zrozumieć to wpisy takie jak ten, o którym piszesz pokazują tylko stan biedy umysłowej użytkowników je robiących
@enforcer: Nie ogarniam trochę mody na baitowe rozdajo. "CEBULAKI- PELIKANY ŁYKAJO, DAŁY PLUSY".


Nie, że wysłali hajs nigeryjskiemu księciu, klikneli i dali

Plusy


Sisirus biznes, cwany lis, freethinker i mistrz komedii ( )
@mikw: @jombl: chodzi o to żeby odsiać trolli od normalnych ludzi którzy robią prawdziwe rozdajo i grają fair, a nie że potem taki troll robi sobie wpis i wyśmiewa plusujących, jeszcze rozumiem jakby to jakaś zielonka robiła, ale typ z 3 letnim kontem? @moderacja - za takie coś powinien ban być jeżeli nie wywiąże się z rozdajo, widziałem tu już bany za trolling.
@enforcer: najbardziej boli to, że moderacja #!$%@? zrobi, w każdym normalnym serwisie wyłapał by perma ale my #!$%@? musimy walczyć z trolami na własna rękę... nie plusuje żadnych rozdajo na tym portalu, tag #!$%@?łem na czarną... atencjusze walą konia do tych plusów. szkodą strzępić ryja
@enforcer: Doskonale rozumiem Twoją intencję, nie wiem tylko co @kapitan_kleks , każdy jego poprzednik i każdy następca chcieli osiągnąć, albo w jaki sposób kliknięcie plusa robi z ludzi frajerów. Ponadto, koniec końców- co zrobi z tymi wszystkimi podstępnie zdobytymi plusami? Oby nie przehulał na głupoty ( ͡° ͜ʖ ͡°)