Wpis z mikrobloga

Jakaś zielonka @oczyszczony chce dojechać @kapitan_kleks za posta w którym chce rozdać PS4, bo są przesłanki, że to bajt. xDDDDDDDD
O #!$%@? CO JA CZYTAM? XD
@oczyszczony a co Ty już ferie zacząłeś, że o tej porze siedzisz na mirko? xDDDD
No trzymajcie mnie xDDDD Dawaj rób zbiórke na polakpotrafi i jedź wymierz sprawiedliwość, bo ktoś nie chce Ci oddać PS4. Jak w ogóle ktoś śmie śmieć robić bajta? xDDD Nie kompromituj sie człowieku. No i na dodatek tłumaczenie, że "dla zasady"...


#niewiemjaktootagowac #rozdajo
cz4rnyy - Jakaś zielonka @oczyszczony chce dojechać @kapitan_kleks za posta w którym ...

źródło: comment_i95RchOj6rPmc2I3CamzeyAj2aoTQj1D.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@enforcer: Śmieje sie też z Ciebie, bo serio to jest śmieszne. Nie mówię, że nie plusuję czasami #rozdajo ale bez przesady. OP pokazał jak łatwo można Wami (nami) manipulować, ale nie sądziłem, że ktoś będzie miał ból dupy i publicznie nawoływał do #!$%@?.
  • Odpowiedz
@cz4rnyy: Usunąłem już 2 konta, ferie mam od miesiąca, a tak na serio gówno wiesz gdzie jestem i co robię. Bynajmniej nie jechał bym z NL, żeby dojechać jakiegoś śmiecia. Jak potrzeba to mam z kim się bić. Wkrótce nie będę miał czasu na mirko, bo będę pracował, więc sobie używam.
  • Odpowiedz
@cz4rnyy: Dawanie #!$%@? o jakieś plusy xD Widzę rozdajo czegoś co mnie interesuje, to stawiam plusa. Nie chce mi się zastanawiać i doszukiwać czy to bait czy nie (chyba, że jest to widoczne już w opisie). Ktoś naprawdę mógł wygrać - spoko, zostawiłem plusa, też miałem szansę. OP zrobił sobie jaja i napisał, że to troll - w piździe to mam, w większości nawet nie wiem co się potem z tymi
  • Odpowiedz
@Dangerziom: Nawet nie zdajesz sobie sprawy, co Polacy #!$%@?ą za granicą. Osobiście wolę pięści, ale są i zawodnicy latający z nożami.
Mam jedną zasadę, swoich nie biję (czyt. polaków), chyba że podniosą na mnie pięści. Druga zasada, to że zawsze znajdzie się ktoś silniejszy, więc umiem się pohamować i zamknąć pysk w nieodpowiednim momencie, aczkolwiek nie boję się dostać od silniejszego, toż to żaden wstyd. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@oczyszczony: "zawsze znajdzie się ktoś silniejszy, więc umiem się pohamować i zamknąć pysk w nieodpowiednim momencie, aczkolwiek nie boję się dostać od silniejszego, toż to żaden wstyd. ( ͡° ͜ʖ ͡°) " a to szanuje
  • Odpowiedz
@cz4rnyy: Tak właściwie to nie rozumiem Twojego bólu dupy. Aż tak Cie boli, że zielonka chce wymierzyć sprawiedliwość? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Być może wtedy tag przestałby być w końcu zaśmiecany jakimiś gównowpisami.
  • Odpowiedz