Wpis z mikrobloga

Jak już wspominamy Gnidę, pamięta ktoś takiego użytkownika jak Vivo? Biznesmen o złotym sercu, autor tagu # historieprywaciarza i źródło takiej mądrości życiowej, że jego inspirujące wpisy można było czytać jednym tchem.

Nagle, ni stąd, ni zowąd, napisał, że został mu tydzień życia i chciałby się pożegnać. Bez echa, po cichu, po prostu usunął konto. Po kilku dniach dostaliśmy od kogoś informację, że zmarł. Do dzisiaj żadna z mirkowych spraw mną tak nie wstrząsnęła. Szanujcie swoje życie i takich ludzi jak Vivo, Mirki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gorzkiezale #przemyslenia #feels #truestory
  • 57
@WillyJamess: Niestety, ale jak zainteresowałem się tematem jeszcze wtedy żyjącego Gnidy, poczytałem o tym z czym się zmagał o komplikacjach jakie występowały po przeszczepie to w środku wiedziałem, że niestety doczekam niebawem tego smutnego dnia który w końcu nastąpił. Vivo kojarzę, chyba to był facet od choinek? Kurdę nawet nie wiedziałem, że takie coś się stało. Myślałem, że po prostu zniknął. Chyba swego czasu miał jakieś niepczyjemności przez wykop, bo ktoś