Wpis z mikrobloga

Prawdopodobnie dostanę kartę 100zł do emaga z RetailMeNot i tu pytanie jest jakaś większa różnica między myszką za 140zł a 30zł ? Obecnie mam zalman zm-m300. Jakiejś większej różnicy nie zauważyłem po przejściu na nią z myszki za 10zł. Czy mój skill wzrośnie po zakupie nowej myszki założmy rival 100 ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pcmasterrace #csgo #hardware
  • 16
@Perlo: Nie e, to nieprawda. Tanie myszki (oczywiście nie wszystkie) nie mają możliwości ustawienia akceleracji, makro (chociaż nie wiem, nie używałem, nie chcę mieć PPM zamiast LPM na przykład xd), nie można zmienić DPI, trzymając tanią myszkę czasami czyć czuć jakby miała się zaraz rozlecieć xd niektóre droższe mają taki cusić żeby sobie wyważyć, PODŚWIETLENIE OMATKO CHYBA NAJWAŻNIEJSZE no i lepszy sensor oczywiście
@RayColl_PL: mam a4techa x7 za 70zl, gralem na jakichs gamingowych za setki, serio nie widze roznicy, jak lamilem tak lamie. kupno drozszej myszki niz te 70-100zl dla normalnego gracza to imo niepotrzebna strata kasy. tak samo jak rekreacyjnie kupiesz pilke to kupujesz korki za 200zl, nie bedziesz nagle wirtuozem jak kupisz takie za 1000
pomiedzy myszką za 100 a za 400zł serio nie ma różnicy


@RayColl_PL: Tak samo jak pomiędzy samochodem za 40 tys. a 200 tys., przecież jedno i drugie jeździ, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Mysciak: Już pomijając wygodę i wytrzymałość, to najważniejszą różnicą między tanimi a drogimi myszkami jest sensor - jeżeli lubisz jak ucieka Ci celownik, a przy zrobieniu szybkiego ruchu praktycznie nic się nie dzieje
@Perlo: Grałem ostatnio na takim cudzie techniki jak A4Tech x747 i przy robieniu 180° kursor praktycznie się nie poruszał XD Chyba że ta jedna myszka była jakaś gorsza, nie testowałem niestety innych A4Techów
@Perlo: poczatkujacy nie zauwazy pewnie roznicy chyba ze gra na jakiejs bardzo #!$%@? myszce, i tez cena nie zawsze jest adekwatna do jakosci. powiem na swoim przykladzie gdzie zmienialem 3 razy myszke ze za kazdym razem byla roznica, najpierw gralem na jakims gownie a 20 z tesco czy innego auchana, bylem #!$%@? wiec szukalem jak sie poprawic. zmniejszylem sensa wlaczylem odczyt bezposredni akceleracje off i bylo spoko ale po pewnym czasie