Wpis z mikrobloga

List #10

imie: Grzegorz

wiek: 27

miejscowość: Kraków

Witam wszystkie #rozowepaski :-D Tutaj mirek (zwany Grzegorzem :D) w wieku 27 lat i 173cm wzrostu (dzięki odpowiednim butom i czapce mogę osiągnąć 176 xd)

Pracuję, mieszkam sam, jestem ułożonym facetem, w którym znajdziesz spokój i stabilizację (wg niektórych nudny), dosyć małomówny (zwłaszcza w liczniejszym towarzystwie niż 2 osoby). Większość czasu w swojej "piwnicy" robię coś z elektroniką (zaprogramuję mikrokontroler itp.) Lubię obejrzeć film dokumentalny o tematyce astronomii, wymarłych zwierząt i innych ciekawostkach, albo jakiś film akcji/przygodowy/thriller. Czasem wyjdę na spacer, albo ze znajomymi na piwo/kręgle.

Przyjemniej spędzałoby się jednak czas z bratnią duszą. Dziewczyną wyrozumiałą, spokojną i miłą. Taką, która spędzi jeden wieczór w "piwnicy", a w drugi wyjdziemy razem na miasto (tylko nie do klubów, bo nie lubię takich imprez), albo gdzieś wyjedziemy do innej miejscowości ;) Zarzucę czasem sucharem, albo dobrym żartem xd umiem śmiać się również z samego siebie (no nie ma co ukrywać, nie umiem bajerować i przyznaję, że mam wady i popełniam błędy jak każdy z nas i potrafię się do tego przyznać) i dziewczyna też nie może mieć tzw. "kija w dupie" i też potrafić przyznać się do pomyłki ;) xD Przez większość czasu jednak jestem poważnym człowiekiem :p

Mimo posiadania konta na portalu, na którym obrażają papieża to ja jednak nie podzielam poglądów autorów tych "śmiesznych" memów i należę do osób wierzących. Jeśli jestem wg. Ciebie w jakiś sposób ciekawy to okaż swoje zainteresowanie ;) Mieszkam na stałe w Krakowie, ale często bywam na podkarpaciu (okolice Rzeszowa) z racji tego, że to moje rodzinne strony. Pozdrawiam :)


Jakieś chętne kandydatki? ( ?° ?? ?°) Mamy też zdjęcia, ale nie zostaną opublikowane bez zgody uczestnika :)
Proszę zgłaszać się pod postem w komentarzach.

Jeśli nie wiecie o co chodzi i chcecie zgłosić się do programu przeczytajcie TEN POST

#mirekszukazony #rolnikszukazony #zwiazki #ogloszenie #wykopowezabawy #zapraszamy #podajdalej #milosc #ogloszenie #takietam #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #krakow
Pobierz kopek - List #10

 imie: Grzegorz
 wiek: 27
 miejscowość: Kraków
 Witam wszystkie #r...
źródło: comment_PaEfa9e9tZs6WCgrDNlUP2Rlb1FQfhM4.jpg
  • 8