Wpis z mikrobloga

@Andczej, nie o to chodzi ... lepiej stracić 80zł niż 100zł i 5punktów,ale z tego co pamiętam to ochroniarz straszył wtedy 300zł i punktami
@wzvx zanim się zacznie że tam nie ma gdzie wysadzić ludzi to tylko napisze,

Przed MDA jest 'kiss&ride' na 3 stanowiska, ludzie nawet przy tym stanąć nie potrafią tylko stają przed i blokują skrzyżowanie bo boli popatrzeć na znaki.
Dodatkowo obok jest ogromny parking galerii na którym godzina parkowania jest darmowa, przejście z parkingu na MDA zajmie max 10minut.
spoko mnie nie tak dawno psy chciały spałowac jak przy mrozie podjechałem pod klatke zeby dziecko wrzucic i jego graty.
@wzvx: Zaraz zaraz od kiedy mozesz dostac punkty za wjazd na teren prywatny ? :)
To zwykłe wyłudzenie. Tam sie trzeba przyjrzec kto z kim sie zna itp. Masz prawo odmowic i dochodzic swoich praw w sadzie i tyle.
@Andczej: Zastanawia mnie kto stawiał znaki, bo tabliczka z informacją droga wewnętrzna wg mnie jest ustawiona nieprawidłowo. Teraz kolejna sprawa, jesli znaki postawił prywatny wlasciciel na swoim prywatnym terenie to one mnie nie dotyczą i policja za to nie moze ukarac :) Jesli to panstwowa ziemia, i prywaciarz postawił tam samowolnie znaki, to tez mu tego nie wolno :) Brzmi to absurdalnie, ale wg mnie inaczej to powinno byc rozwiązane.

W
@smotek: I co z tego? Jesteś chyba 20 osobą która wrzuca ten artykuł z którego nic nie wynika.

W początkowej części opisany jest wjazd na górną płytę, który wygląda zupełnie inaczej niż na dolną (zdjęcie powyżej).