Wpis z mikrobloga

@hyperlink: Chyba jesteś specem więc spytam po czym to poznałeś? Dla mnie każdy znajomy co miał macbooka to komputer wyglądał tak samo. Jedyne różnice widziałem w wyświetlaczu i jego wielkości.
Hur durr jest wygodniej, bo masz kostkę z podłączonym wszystkimi kablami w domu i po powrocie tylko łączysz te kostkę z makiem. Trzeba tylko dokupić odpowiednio więcej kostek z przejściówkami, żeby zostawić je też na uczelni, w pracy, u najbliższych znajomych, u teściów, u własnych rodziców i w innych miejscach, gdzie hupotetycznie możemy potrzebować użyć maka :D
A argument, se "za 2 lata usb-c będzie standardem", więc po #!$%@? teraz montować cokolwiek
@McMac: Można powiedzieć, że w sumie są trzy generacje aluminiowych obudów Unibody - pierwsza, grubsza z napędem optycznym po raz pierwszy zastosowana w przejściowym aluminiowym MacBooku 2008 (bez Pro w nazwie, była możliwość wymiany baterii bez odkręcania całego spodu, w kolejnych modelach zrezygnowano z tego rozwiązania), następnie ta sama obudowa została już zastosowana w normalnych MacBookach Pro.

Druga generacja obudów zmieniła się właśnie w 2012 wraz z nową linią MacBook Pro
@kocham_jeze: Jeśli ktoś przedkłada wygląd i "bajeranckość" laptopa ponad jego użyteczność w typowych dla swojej pracy zastosowaniach, to jest to już moim zdaniem choroba. Z tymi #!$%@?, to mnie poniosło, przyznaję.