Wpis z mikrobloga

25 letnia nauczycielka z USA, Alexandria Vera, skazana na 10 lat więzienia za seks z 13 letnim uczniem.

Jak ustalono, do współżycia dochodziło niemal codziennie przez 9 miesięcy; w międzyczasie nauczycielka dokonała aborcji. Według jej wyjaśnień spotkania zainicjował uczeń, ona miała początkowo opierać się jego awansom. Sędzia orzekający w sprawie stwierdził, że skazana nie stanowi żadnego zagrożenia dla dzieci ani nie jest typowym pedofilem, jednak chce tym wyrokiem przekazać pewną wiadomość społeczności (w jednym tylko roku szkolnym w Teksasie prowadzono blisko 200 postępowań wyjaśniających w sprawie niewłaściwych relacji - nauczyciel uczeń). Alexandria prawdodpodobnie będzie uprawniona do warunkowego przedterminowego zwolnienia po upływie 5 lat odbywania kary w więzeniu. Skazana ma 6 letnią córkę.

http://www.chron.com/news/houston-texas/article/Former-middle-school-teacher-impregnated-by-10854219.php?cmpid=twitter-desktop#photo-12185355

#usa #pedofilia #stulejacontent #duralexsedlex #ciekawostki #ladnapani
Asarhaddon - 25 letnia nauczycielka z USA, Alexandria Vera, skazana na 10 lat więzien...

źródło: comment_yvi7QMwV8OXqUT2U4bi394bk2dPwFNcn.jpg

Pobierz
  • 9
@strumienzgor: A jak Ci powiem, to uwierzysz? Po co w ogóle pytasz mnie o takie rzeczy, ja tylko podzieliłem się powyższą informacją, bo wydała mi się interesująca, zwłaszcza, że początkowo dziewczynie groziło 30 lat w pierdlu.
@strumienzgor: Nie miałem na mysli pozycji podczas stosunku, tylko raczej podejścia do niego - jeśli masz ochotę, potrzebę i sam go inicjujesz to będzie to coś innego niż gdyby 25 letni mężczyzna "starał się o względy 13 latki" i w końcu doprowadzil do współżycia.