Wpis z mikrobloga

#xioami #samsung #telefony #android
Lepiej dopłacić 100-200 zł do ładnego, smukłego metalowego Samsunga z dopracowanym oprogramowaniem i pewnym szybkim punkcie gwarancyjnym. Mowa o średniej półce cenowej 800-1200zl
Ale nie wykopowi experci polecają xiojami bo przecież WINCY RAMU STUFFKA TANIEJ. Gust już się nie liczy? Nieważne, że komuś się może design xioami nie podobać, albo jego soft nie każdy lubi klimat chińskiego MUJI albo niepodobają się komuś problemy z zasięgiem, albo to, że na gwarancji ten telefon krąży przez miesiąc przez pół europy zanim wróci do posiadacza.
Do niektórych nie dociera, że ktoś chce zapłacić drożej i mieć pewność za którą odpowiadają znane marki, albo jak ktoś wybiera patrząc na wygląd telefonu.
Dupa mnie boli bo odrazu wyzywacie jak ktoś nie chce waszego polecanego xioami "NO PACZ JAKI ON GUPI DWIE STÓWKI TANIEJ I MA 3GB RAM !!!! A ON NIECHCE no debil"
"ŻADEN SZAJSUNG TYLKO XIOAMI W TEJ CENIE" bo ? "TANIEJ STÓWE I WIĘCEJ RAMU" i tak się kończy wymiana argumentu z takim fanatykiem (bo oczywiście mając 2gb to się będzie telefon ciął) Bateria ? I tak ładujemy telefon codziennie.
  • 13
@Haradrim Jak chcesz przepłacać lub nie podoba ci się Xiaomi to bierz Szajsunga, proste. Ale jeśli miałbym wybierać to zdecydowanie Xiaomi. Mam Mi4c i nie narzekam, jeśli chodzi o jakość do ceny to Xiaomi nie ma sobie równych.
@Haradrim: Nie wiem czy można mówić o pięknym designie skoro szajsung średniaki ciągle klepie takie same. Co do touchwiz to często robię coś znajomej w s6. W porównaniu do mojego redmi 2 Samsung to nieintuicyjne Gówno.