Wpis z mikrobloga

@Tical25:
Wklejasz kodowców i narodowców
wśród obydwu grup są wandale

co z tego?
sugerujesz, że jak jacyś mityczni lewacy bronią kodziarzy, to słowa mitycznych lewaków na temat narodowców nie są prawdziwe?

A może odnoś się do rzeczy, a nie do słów mitycznych grup chocholich? A jak się odnosisz do jakichś słów jakichś mitycznych grup, to może cytuj, kto, co powiedział?

zatagowałem logikapisowców, bo to nie jest logika normalnego człowieka, który walczy
  • Odpowiedz
to może cytuj, kto, co powiedział?


@utopjec: Proszę. To screen z raportu moderacji na temat kasowania wpisów które zgłosiłem za wyzywanie uczestników marszu niepodległości od zwierząt.

W tym znalezisku z kolei http://www.wykop.pl/link/3558895/policja-poszukuje-uczestnikow-protestu-przed-sejmem-i-publikuje-ich-wizerunki/

jest wiele komentarzy broniących wandali z kodu i nazywających wezwanie kodziarzy do odpowiedzialności za swoje działania ,,przywraceniem PRLu". Nie będę cytował poszczególnych, ale łatwo możesz sobie wybrać.
T.....5 - > to może cytuj, kto, co powiedział?

@utopjec: Proszę. To screen z rapor...

źródło: comment_WT8PR235VTH8rhiaADYiApm0XVzWKbHn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ORMO jestes?


@pk347: ORMO bo co? Bo nie podoba mi się łamanie prawa w czasie protestów, sebixie? Idźcie jeszcze pobić jakiegoś dziennikarza, bo ma plakietkę TVP, albo rozwalić samochód, bo jedzie w nim poseł PiS.

Dla takich płatnych trolli jak ty, nawet gwałt i morderstwo byłoby do usprawiedliwienia, jeśli tylko zrobiliby to ludzie, których popierasz politycznie. W końcu to wy usprawiedliwialiście niepłacenie alimentów przez Kijowskiego.
  • Odpowiedz
@Tical25: A tak bylo jeszcze niedawno, parafrazujac:

ORMO bo co? Bo nie podoba mi się łamanie prawa w czasie przemarszow sebixie? Idźcie jeszcze pobić jakiegoś dziennikarza, bo ma plakietkę TVN, albo podpalic samochód tej redakcji.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Kiedy popierałem niearesztowanie wandali? Możesz mi pokazać taki wpis?

Albo ogólnie, kiedy jakiś normalny konserwatysta napisał, albo powiedział, że nie należy ścigać ludzi robiących zadymy, niszczących cudze mienie i atakujących innych?

Tylko lewactwo jest tak #!$%@?, żeby bronić przestępców.
  • Odpowiedz
@Tical25: Dobry Boże widzisz i nie grzmisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kolejny bojownik wyklęty?

Ci co robili burdy powinni zostać ukarani. Kijowski to debil a w związku z tym, że nie płaci alimentów to podczłowiek. Na marsze KODu przychodzi zarówno wyprane z mózgu lewactwo jak i masa normalnych ludzi, którym nie podoba się władza PiSu. Na marsz niepodległości przychodzą zarówno debile podludzie narodowcy jak i masa normalnych
  • Odpowiedz
@Tical25: Zależy, w jakich sytuacjach. Np. w nocnym autobusie pełnym kodziarzy spokojnie bym sobie jechał, natomiast w nocnym autobusie pełnym narodowców... lepiej do niego nie wsiadać.
  • Odpowiedz