Wpis z mikrobloga

@safehouse: Za dwa dni zienciunio Trumpa zostanie głównym negocjatorem na bliskim wschodzie


@Kempes: W czym problem?

Trump odsunie od władzy finalną formę lewicy w USA, czyli całkowitych psycholi i szumowiny, rak gorszy niż #neuropa nawet.

Będzie koniec z rasizmem przeciw białym, oraz koniec z "refugees welcome". Nareszcie lewactwo w USA upada.

Ludzie będą mieli bardziej wolni - dostęp do broni, oraz do trawki.

Gospodarczo nie jest on idealny niestety (nie
@safehouse: Ale zdajesz sobie sprawę, że jego zienciunio to jest żydowskiego pochodzenia? Więc można się domyślić, którą stronę będzie trzymał w negocjacjach... ( ͡ ͜ʖ ͡)
I przestań z tym językiem nacechowanym wewnętrzną twoją frustracją z prowadzonego przez ciebie życia... dziecinne to jest.
@safehouse: Ale zdajesz sobie sprawę, że jego zienciunio to jest żydowskiego pochodzenia? Więc można się domyślić, którą stronę będzie trzymał w negocjacjach... ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Kempes: co nas obchodzi jakiś tam spór w okolicach Izraela?

Skończy się zalew gwałcicielami, najpierw USA, potem mam nadzieję i EU (nie rozszerzy się na nas, na np Szwecję pewnie już jest i tak za późno).
I zmniejszy się
Pobierz
źródło: comment_HvP3Bx7pkHLELA99V7SZIljFaKsQfi1r.jpg
@safehouse Zapytałem przecież wyraźnie o wybranie zięcia Trumpa na głównego negocjator na bliskim wschodzie. Strefa bardzo zapalna na tej planecie i ważna w kwestii pokoju na świecie.
No ale widzę, że ten wybór nie przeszkadza #4konserwy więc spoko ( ͡ ͜ʖ ͡)

Moją dupką się aż tak nie interesuj bardzo bo źle sobie o tobie pomyślę jeszcze...
@Myrten Nie, i co teraz? ( ͡ ͜ʖ ͡)
To zwolennicy Trumpa w Polsce mają problem z judaizmem i Żydami stąd moje pytanie. A jak ty na tą kandydaturę się zapatrujesz?
@Kempes: on się nie zapatruje. On tylko walczy z "lewactwem". Przed wyborami przeglałem jego profil zalany spamem, newsami, które okazały się fejkami itp. i zapytałem o konkretne korzyści z wyboru trumpa (dla nas) to nic nie odpowiedział... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@safehouse: Ale zdajesz sobie sprawę że ten człowiek z wiewiórką na głowie chce dla Snowdena więzeinia,nazywa go zdrajcą i chce go wysłać do gitmo.Krytykował Apple że nie chciało udostepnić FBI danych z prywatnego telefonu jakiegoś gościa.Trump to prawacki zamordytsa,zresztą nie widaomo czy on nawet prawak bo ciągle zmienia poglądy jak chorągiewka raz jest za powszechnym dostępem do broni a raz nie.Ale ważne że lewakom dupa pęknie.
@Myrten: Nareszcie Ameryka będzie znowu wielka. Jeszcze nawet nie zaczął, a już błogosławione wojska amerykańskie zajęły Polskę... bez jednego wystrzału. I jeszcze Polacy za to zapłacą, niczym Meksykanie za mur.

Powinien zacząć rządy od budowy pałacu przy którym piramidy tych brudnych egipcjan będą niczym.