Wpis z mikrobloga

@WillyJamess: Pogardzani wezmą sobie taki PiS albo inne coś jako narzędzie zemsty na takich Tyszkiewiczach. A potem płacz, że nam demokrację rozwalają. Właśnie ten nieogar przegranych elit mnie najbardziej martwi, boście się niczego nie nauczyli.
@L_Anarchiste Myślisz, że ameby którzy wolą sobie łapy obciąć niż iść do roboty, zastanawiają się nad tym, że ktoś jaśnie wielmożnych państwa uraził mówiąc o podstawach ekonomii? Bo mi się wydaje, że ich procesowanie ogranicza się do nasłuchiwania kto im da do łapska kasę zarobioną przez tych złych bogatych. Zresztą, z Twojego komentarza wynika, że Tyszkiewicz musiałby robić dokładnie to, co PiS, żeby biedaczków nie urazić, więc jeden #!$%@? kto by rządził.
@L_Anarchiste nie, państwo jest po to, żeby stać na straży prawa i bronić nas militarnie przed innymi. Nie od okradania jednych przez drugich. Zdziwiłbyś się jak ci biedni napiętnowani ludzie zaczęliby #!$%@?ć gdyby przestali kraść innym. I to jest najlepsza recepta na wyciaganie z marginesu.
Ta dyskusja jest za łatwa, nawet mi się nie chce jej prowadzić.
@WillyJamess: No jeżeli sam się ze sobą zgadzasz, to oczywiście że dyskusja jest łatwa. Skąd wiesz, że w państwie, które głównie ma budować mury między nędzarzami i bogatymi znajdziesz się po właściwej stronie? Bo ciężko pracujesz? XD