Wpis z mikrobloga

Cześć mirki i mirabelki,

Obudziłem się dziś wcześnie rano w hotelu po wczorajszym iwencie w Białymstoku i naszły mnie pewne refleksje, którymi postanowiłem się podzielić - dotyczą one kursu, o którym ostatnio pisałem, a dokładniej dlaczego chcę to zrobić pro publico bono.

Wybaczcie jakość, sklejone z 34 klipów eksportowanych ze Snapchata (@spetzu) ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#programowanie #programista15k #programujzwykopem #naukaprogramowania #informatyka #dotnet #dotnetnews #csharp #spetz #akademiaspetza #przemyslenia
spetz - Cześć mirki i mirabelki,

Obudziłem się dziś wcześnie rano w hotelu po wczo...
  • 20
@bazingaxl: Uczyć też trzeba się nauczyć. @spetz robi rozpoznanie walką. Jak uzna że trzeba inaczej lub od nowa to zrobi, albo zrezygnuje. Głównym problemem nie jest to co robi dobrze lub źle, tylko słomiany zapał uczestników. Ja ze swoim kursem, który w ogóle nie ma robić programistów, a jedynie pokazać, na czym to może polegać, prawie poddałem się po pół roku. Nie wiem jeszcze czy dać sobie siana czy jednak docisnąć
@kuite22: dzięki.

@bazingaxl: bardzo lubię krytykę i bynajmniej się nie obrażam z tego powodu. Przede wszystkim ja nie twierdzę, że nauka programowania jest łatwa, wręcz przeciwnie, uważam, że jest trudna ale jeżeli ktoś zacisnie zęby i wytrwa pierwsze 2-3 miesiące to prawdopodobnie coś z tego będzie - i to trzeba mieć cały czas na uwadze.

Odnośnie wpisu na stronie - litania zagadnień obrazuje w miarę pełen przekrój ale to nie
@spetz: popieram akcję, pomaganie zielonym daje dużą frajdę, a samemu też można się czegoś nowego dowiedzieć. Kiedyś uczyłem dzieciaki na wolontariacie i to był świetnie spędzony czas nie zamieniłbym go za żadne pieniądze. Będę obserwował Twoje poczynania może się czegoś ciekawego dowiem. Powodzenia!
@BojackHorseman: dokładnie, jeżeli nie potrafisz wytłumaczyć skomplikowanego zagadnienia w prosty sposób to prawdopodobnie sam nie do końca ogarniasz temat, dlatego to jest też sprawdzian dla mnie czy w ogóle do tego się nadaję. Dzięki i wzajemnie w dalszych poczynaniach :).

@bazingaxl: niepotrzebnie usuwałeś komentarz, był naprawdę wartościowy.
@bazingaxl: a spoko, to jak uważasz :). Ja tak czy inaczej nie zamierzam póki co zbytnio promować swojej gęby na YT tzn. wolę opowiadać i pokazywać jak działa np. kod, niż siedzieć z kamerką i robić wywody na jakieś dziwne tematy ( ͡° ͜ʖ ͡°) (jedynie lubię "potrolować" na snapie).
@Cerberon: mówisz teraz o wspomnianym koledze? Z tego co kojarzę to kilka miesięcy (ponad pół roku chyba) nauki po godzinach we własnym zakresie ze wskazówkami ode mnie i innych znajomych :). Dzięki!