Wpis z mikrobloga

Elo wykopki!

Warto wydać trochę cebulionów na porządną sesję zdjęciową u fotografa i mieć co pokazać w profilówkach zamiast #!$%@? selfików z ręki? Wracam do życia po 4 latach nałogu WoW-a, trochę się sprzegrywiłem. Ale ca.10,000 PLN za sprzedaż golda i konta to wyhaczyłem! Prawiczkiem też nie jestem dawno, po prostu miałem lekką depresję i uciekłem w zgubny nałóg na parę lat.
#sympatia #tinder #badoo #przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
Warto wydać trochę cebulionów na porządną sesję zdjęciową u fotografa i mieć co pokazać w profilówkach zamiast #!$%@? selfików z ręki?


@Esubane: Nie ma co się #!$%@?ć, wrzuć po prostu zdjęcie jakiegoś aktora/modela. W rzeczywistości tak nie wyglądasz więc efekt taki jakbyś zrobił zdjęcie u fotografa.
  • Odpowiedz
Nie chodzi mi o to żeby robić z siebie jakiegoś Alvaro. Nie wyglądam najgorzej, takie 7 pkt. w normalnym ubraniu. W dobrym wzrośnie do 8,5 - 9. Chce wyglądać jak ja (bez ekstremalnego retuszu), tylko w porządnym oświetleniu i tyle.
  • Odpowiedz
@Esubane: gdybyś był 9/10 w dobrym ubraniu to byś w ogóle nie zakładał tego tematu, ogarnijcie się już z przyznawaniem sobie tych cyferek tutaj każdy jest co najmniej"7/10 z ryja" i dziwnym trafem nie rucha, a prawda taka, że nie ruchacie bo nie jesteście tymi 7/10, to że przymierzyłeś garnitur na maturę i matka (inb4 moja) ci powiedziała że taki ładny chłopak to jeszcze nie znaczy że jesteś "9/10 w dobrych
  • Odpowiedz
Trudno ruchać będąc zamkniętym w piwnicy przez 4 lata. Trudno było minęło. Wcześniej ruchałem i miałem normalne dziewczyny. 9 to może nie ale z 8,5 to tak. Znam swoją wartość i nie muszę jej bronić przed takimi jak ty. Bynajmniej nie jest to ocena na podstawie garniturka z matury przy mamuni.

Tindera pierniczę, nie nadaje się toto do niczego oprócz seryjnego pukania tępich bździągw. Sympatia już prędzej, powoli wraca mi też normalna
  • Odpowiedz