Wpis z mikrobloga

1.Ginie poseł Kukiz 15'
2.Jutro miał odejść wraz z innymi członkami z klubu Kukiz 15' i stworzyć koło wolnościowe
3.Posiadał niewygodne informacje i materiały członków Prawa i Sprawiedliwości
4.TVP Info nawet na pasku nie wspominało o śmierci posła, przy czym po śmierci p.Kality był to główny temat wieczoru. W wiadomościach wzmianka 10-sekundowa.
4.Wczoraj dodał wpis, w którym napisał, że kiedyś opowie o tym, że o mało co nie stał się ofiarą łowców
5.Wielkie niejasności dotyczące czynności dokonywanych przez ratowników medycznych prosto z miejsca wypadku od pana, który prawdopodobnie nie wiedział kim jest ofiara.

Duże niejasności. Wiadomo, że po 10 kwietnia 2010 roku badanie wszelkich poszlak jest powszechnie uznawane za wariactwo a osobę należałoby umieścić w psychiatryku. Gdyby nie wiele wcześniejszych przypadków również z niejasną śmiercią prawdopodobnie też wyglądałoby to inaczej. Zwykły wypadek oczywiście jest najprawdopodobniejszą opcją ale nie można wykluczać innych motywów.

Nie zmienia to faktu, że odszedł naprawdę świetny poseł

#kukiz #polityka #afera #4konserwy #neuropa
  • 12
@toporek1234: tutaj bym akurat wiadomości trochę bronił. Poseł Wójcikowski był mało medialną postacią i mało kto, z ludzi swoje zainteresowanie polityką ograniczających do wiadomości głównego nurtu i jakiegoś programu wieczornego w telewizji informacyjnej, w ogóle o człowieku słyszał.
Z całym szacunkiem do jego pracy jako posła, wykop tez znał go w zasadzie tylko z tej jednej przemowy w t-shircie.

Natomiast w ostatnich miesiącach Kalita był mocno medialnie aktywny, bo poświecił ostatni
TVP Info nawet na pasku nie wspominało o śmierci posła, przy czym po śmierci p.Kality był to główny temat wieczoru. W wiadomościach wzmianka 10-sekundowa.

Być może nie natrafiałem akurat. Widziałem raz przy wstępie Gościa Poranka na TVP Info, później już nie zaobserwowałem.


@toporek1234: "Głupcem wolno być każdemu, ale pod jednym warunkiem: żeby nie dawał złego przykładu". W.Hugo