Wpis z mikrobloga

Jest taka sprawa, że iphone 6s ciężko przyjmuje niższe temperatury - problem od jesieni. Wyłącza się np. przy 40%. Internety piszą, że iSpoty nie widzą usterki testując sprzęt w temperaturze pokojowej. Gdzie go oddać w #warszawa żeby dobrze naprawili układ zasilania zamiast się faflunić? Oczywiście już końcówka gwarancji...

#ios #apple #iphone
  • 11
żeby dobrze naprawili układ zasilania


@tojamatteusz: tego nie zrobi zaden autoryzowany serwis w ramach gwarancji, jezeli chcesz uklady wymieniac to tylko po za autoryzowanymi punktami. cisnij ich na wymiane w ramach gwarancji! jak sie nie uda to odezwij sie, zajmuje sie tematami po gwarancji ew. moge Cie pokierowac gdzie powinni Tobie pomoc w Warszawie.
@yeapUwin: też tak myslę, a mimo wszystko nie chcą naprawiać. Bujanie się z nimi bez telefonu do czasu "naprawy" chyba nie jest dobrym rozwiązaniem, tym bardziej jeżeli urządzenie wróci nietknięte
@lent: no niestety to urządzenie się nie kwalifikuje
@Pan_Slon: Tzn mi się tak tylko wydaje, że to nie wina baterii, a ogólnie coś z zasilaniem. Chcę to koniecznie naprawić w ramach gwarancji, ale gdzie oddać telefon, żeby mnie nie
@tojamatteusz: Apple punkty(te oficjalne) sprawdzają baterię przez portal GSX który jest oficjalnym źródłem testów wszelakich sprzętów Apple od 2012 wzwyż. Jest tam pole w kolorach zielonym, żółtym i czerwonym, które pokazuje jak zużyta jest Twoja bateria. Jeśli znacznik nie wyjdzie niżej niż na zielone pole(około 85% lub 80%? pojemności baterii. Nie chcę oszukać) - Apple zabrania wymiany baterii na ich koszt. Możesz to zrobić odpłatnie za 350zł(iSpot) albo wymienić na własną