Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muraski, moje zęby to trochę dramat. Pora w końcu wydorośleć i zrobić z nimi porządek. Robił ktoś z Was jakiś drastyczny remont uzębienia (ogromne ubytki, próchnica itd) i może się podzielić swoimi historiami, kosztami itd?
I może będzie ktoś w stanie polecić coś w okolicy #cieszyn, #bielskobiala #jastrzebiezdroj?


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 11
walterwhite: Tak, są tacy ludzie, są też tacy, którzy mają jeszcze gorszy stan uzębienia od Ciebie. Kiedyś mocno zaniedbałem swoje zęby, momentem krytycznym, gdy się za to zabrałem była ułamana jedynka. Od tej pory wziąłem się za siebie. Obawiałem się, że większość zębów będzie do usunięcia, ale okazało się, że od momentu, gdy ostatni raz byłem u stomatologa technika poszła tak naprzód, że teraz ratują już naprawdę beznadziejne przypadki ( ͡
SpoconyTowarzysz: ja polecam doktora Hampel na Górnej, troszkę droższy, ale dopiero jak tam przyszedłem dowiedziałem się co to jest profesjonalizm.
Jeśli chodzi o koszta.... zęby to droga sprawa, aktualnie wydałem 2tys. w dwa miesiące i czeka mnie leczenie kanałowe pod mikroskopem ~1300zł.... i to tylko dla tego że uznałem że na starość sobie założę aparat na zęby.
Za te 2tyś miałem zrobione 8 dziur, dodatkowo leczony czy truty(podobno już się tego