Wpis z mikrobloga

Szalom Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byłem niedawno w Izraelu na małym autostopowym tripie i przywiozłem kilka szekli, z których chętnie zrobiłbym rozdajo. Pytanie brzmi, czy byłby ktoś chętny? Byłyby to na przykład zestawy moneta 1 szekel + kilo żelka #gusto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Daj daj daj plusa, jak zbierze się tak z 37 to robię rozdajo!

PS: zrozumiałem już dlaczego Izrael w komiksach polandball jest takim klockiem xD

#pytanie #izrael
ecco - Szalom Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byłem niedawno w Izraelu na małym autostopowym tri...

źródło: comment_Isvh4yzLmQUfi16dFWfbYVqZwFOcRLRJ.jpg

Pobierz
  • 57
@Marcinow: też masz jakieś doświadczenia z Izraelem? :) najłatwiejszy autostop ever na trasie Ovda - Beer Sheva xD najpierw pani z obsługi lotniska zabrała nas praktycznie spod bramy (pierwsza próba), a potem z rozjazdu jakieś 30 km dalej zabrało nas dwóch gangstersko wyglądających Izraelczyków (czwarta próba) i zawieźli nas do samego Beer Sheva ( ͡° ͜ʖ ͡°) przez Zachodni Brzeg jechaliśmy autobusem, akurat spieszyło nam się zobaczyć
@ecco: SZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLESZEKLE