Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy tylko ja zauważyłem że lewacy siebie nazywają demokratami i wręcz forsują demokrację dopóki oni wygrywają, gdy przegrywają to zaczyna się dziać. Zaraz zaczynają się śpiewki że dostosowują się do reszty, tolerancja i pacyfizm chowają do szafy i zaczyna się agresja, nie mają problemu pojechać po mniejszości/kobietach/chorych/dzieciach i jeszcze uważają że słusznie bo obrażany jest zły! Najlepszym przykładem jest #neuropa która od dojścia Naczelnika do władzy zachowuje się jak heroinista po odstawieniu heroiny. Generalnie jaranie się demokracją to pedalstwo. Relatywizm moralny i sprawiedliwość społeczna to ciota i #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#4konserwy #bekazlewactwa #bekazpodludzi
  • 7
@noitakto:

widzą wszędzie spiski

Bez przesady, jeśli chodzi o naukowe spiski to wina zbyt wysokiego skomplikowania tej nauki bo zwyczajnie 1 osoba nie jest już w stanie dużo ogarnąć a sama nauka jest już wysoce zaawansowana. Spiski nie naukowe, tutaj jest spore pole do popisy bo jednak na kartach historii wiele spisków okazywało się prawdą + do teraz istnieje wiele organizacji tajnych a wpływowych jak masoneria która uważa że to dzięki
@Satan696: demokracja ma pewne zasady. Łamanie konstytucji nie jest częścią demokracji, lecz wręcz przeciwnie.

PS. To wam prawakom, się coś w głowach poprzewracało. Wybory były zawsze fałszowane, dopóki PiS przegrywał, a ostatnie były legalne. legalnie wybrana władza nie była nic warta, dopóki PiS nie wybrał. Może pora się zatem udać do psychiatry.